Niedziela, 19.11.2017, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

ZAWODNICZKI Z EKSTRAKLASY W BIELAWIE

  • 9.02.2015, 14:14
  • adminTVS
ZAWODNICZKI Z EKSTRAKLASY W BIELAWIE
W poniedziałek 9 lutego w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie odbył się otwarty trening w koszykówkę z udziałem zawodniczek z ekstraklasy.
W poniedziałek 9 lutego w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie odbył się otwarty trening w koszykówkę z udziałem zawodniczek z ekstraklasy.

 
adminTVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 10.03.2015, 11:57
Zamiast się cieszyć że ktoś robi coś dla dzieciaków
-że zaraża ich pasją kształtuje charakter,samo dyscyplinę
-że poprzez treningi można coś osiągnąć w życiu to lepiej zgnoić.
Brak słów ludzi zawistnych ,wrednych chcących zrobić szumu a nic od siebie.
Tak trzymaj Szwej i oby kiedyś bielawianie doczekali się następnego koszykarza,koszykarkę w ekstraklasie,kadrze narodowej.
Gość
Gość 17.02.2015, 10:20
Co za zawistne mendy tu piszą. A ruszcie się do roboty i zróbcie coś pożytecznego dla dzieci. Lepiej oglądać seriale w domu!!!!!Te Wasze drobnomieszczaństwo wyłazi jak słoma z butów. Trochę kultury i samokrytyki by się przydało !!!!
jankun
jankun 15.02.2015, 14:58
troche umiaru w tych komentarzach.o kulturze nie wspomne
Gość
Gość 12.02.2015, 23:27
B.Osiwiała zostanie wkrótce odpalona jak fajerwerki na sylwestra.
Gość
Gość 11.02.2015, 23:52
Już Krzysiu M. na pewno o to zadba
Gość
Gość 11.02.2015, 21:59
Jeśli nastąpi rejonizacja Gimnazjum to tej Pani wcale nie będzie do śmiechu
Gość
Gość 11.02.2015, 11:35
Czy jedna z dwóch pań na trybunie to nie jest dyr. tegoż Gimnazjum wierna poddana Dżwiniela?
Gość
Gość 11.02.2015, 10:51
A może by tak społecznie trochę popracuje w zamian za 3 miesiące w roku płatnego urlopu!
Gość
Gość 11.02.2015, 08:54
Szwej wali bekse że rysiulka nie ma jeszcze trzeba go wypierdzielić bo się panoszy jak nie wiem kim był nauczycielek
Gość
Gość 10.02.2015, 22:36
Brednie panie wypisujesz i plotki rozsiewasz, anonimowo to można napisać że i 500 tys, a jak za mało to może milion to ludzie poczytają i uwierzą baranie pewnie na zasiłku siedzisz i klepiesz z nudów głupoty
Gość
Gość 10.02.2015, 22:24
Papiery nie kłamią. No i te płyty ze słynnymi unijnymi produkcjami. Prawie 200 koła rocznie to nie mała sumka. Cieżko będzie przetrwać 4 lata.
księgowy
księgowy 10.02.2015, 21:58
Skąd takie brednie wypisują ci wszyscy malkontenci co do pieniędzy dla Pachury? Każda gmina płaciła i tak jest i teraz, Dzierżoniów płaci Powiat, Pieszyce Polanica. Nowa Ruda, Kłodzko itp. A w Bielawie z tego co wiem to dostawał 2200 brutto miesięcznie więc jaka to kasa, z pewnością bez niej się nie wywróci, a Łyżwa bez telewizji po swojej stronie z pewnością
Gość
Gość 10.02.2015, 21:41
Adam za 105 koła rocznie do dosyć spora sumka była jak na abonament roczny z UM Bielawa. Do tego kasa z unijnych strzałów swojego kolegi i prawie 200 tysięcy się rocznie uzbierało. Teraz kurek zakręcony w całym powiecie.
Gość
Gość 10.02.2015, 16:40
Te tłumy sympatyków koszykówki na trybunach świadczą Panie Pachura o kolejnej wtopie Pana To wszystko to pic na wodę w Pana relacji, któremu przyświeca jedna myśl -Rychu wróć!
Gość
Gość 10.02.2015, 16:23
Brat Szweja przywiózł swoim samochodem 4 zawodniczki aby pokazać "ciężką pracę " nauczyciela wf w Bielawie. Skończyła się studnia bez dna jaką prowadzili z a nasze podatki z Hordyjem przez ostatnie 16 lat za rządów Dżwiniela. Do uczciwej roboty !!!
Gość
Gość 10.02.2015, 16:23
Brat Szweja przywiózł swoim samochodem 4 zawodniczki aby pokazać "ciężką pracę " nauczyciela wf w Bielawie. Skończyła się studnia bez dna jaką prowadzili z a nasze podatki z Hordyjem przez ostatnie 16 lat za rządów Dżwiniela. Do uczciwej roboty !!!
Gość
Gość 10.02.2015, 16:03
brawo

Pozostałe