Poniedziałek, 20.11.2017, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

KOMU I ILE NA SPORT W BIELAWIE

  • 17.02.2015, 15:43
  • adminTVS
KOMU I ILE NA SPORT W BIELAWIE
W Bielawie dokonano podziału środków finansowych na sport i kulturę organizowaną przez instytucje pozarządowe działające na terenie miasta. Jak to zwykle bywa jedni są zadowoleni inni nie.

W Bielawie dokonano podziału środków finansowych na sport i kulturę organizowaną przez instytucje pozarządowe działające na terenie miasta. Jak to zwykle bywa jedni są zadowoleni inni nie.



O szczegółowym podziale funduszy mogą się państwo dowiedzieć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Bielawie, link do strony publikujemy również na naszym portalu www.tvsudecka.pl bip.um.bielawa.pl/pl/bip/artykuly/px_wyniksport.pdf

 

adminTVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 23.02.2015, 19:50
ile sie mozna dowiedziec no no....
Gość
Gość 23.02.2015, 10:27
radny pyziak antypostawa dla młodzsieży
Gość
Gość 21.02.2015, 19:32
dobrze napisane
Gość
Gość 21.02.2015, 19:30
racja,pyziak przekurwa-zajebany pachol
Gość
Gość 21.02.2015, 19:04
pziak dlaczego tak się zesz...maciłeś, zająłeś się sprzedawanie swoich kolegów? żal mi ciebie, nie osiągniesz nic knując przeciw innym
Gość
Gość 19.02.2015, 21:52
nie pograzajcie sie Arek z Markiem
Gość
Gość 19.02.2015, 19:48
bielawianka i uks organizacyjnie dno
Gość
Gość 19.02.2015, 19:15
A może ci wszyscy którym to Baran i Gutek nie oddali kasy za buty przyjda na walne i powiedza to im prosto w oczy. Podejżewam ze brak wam ikry i jaj . PO drugie to ich dobra wola ze zwracali za buty dzieciakom i te dzieci musiały być conajmniej na 80% treningów i z tego co wiem 2 chłopcow nie dostało bo nie było kasy w klubiei mieli oddac po otrzymaniu dotacji( w lechii nie ma zadnych zwrotów i chwalicie ich)
Gość
Gość 19.02.2015, 17:50
Ta sprawdzić to ty możesz sobie żonę m............................
Gość
Gość 19.02.2015, 17:47
Panowie BARANO.... i ŁAGU... te wszystkie pochwały i sukcesy sami sobie piszą. SPRAWDZIŁEM IP.
Gość
Gość 19.02.2015, 16:58
Mojemu synowi w ogóle nie oddał baranowski za buty,jeśli ktoś kradnie 100 zł to i kradnie większe kwoty, zlodzieje nie powinni kierować klubem,Owczarek do kierowania klubem,ma doświadczenie i chociaz to byly policjant to facet jest w porządku
Gość
Gość 19.02.2015, 16:55
Burmistrz da kasę na Bielawiankę dopiero wtedy, gdy jego ludzie obsadzą wszystkie opłacane stołki. Żeby pieniądze się nie marnowały na" nie swoich".
Gość
Gość 19.02.2015, 16:50
Oj widać Łagutko z Baranowskim sami sobie piszą psalmy pochwalne, jako rodzic przywożący dzieci od kilku lat na treningi moge powiedzieć ,że nie byli tacy krzyształowi jak się próbują zrobić.... Panowie pól roku prosiłęm się o pieniądze za fakture za buty syna...z tego co wiem od rodziców to było nagminne, oprócz tego wstyd Panowie ,że zarabialiście na przewozach i lewych fakturach za transport....reszte grzechów rozliczcie w swoim sumieniu
Gość A
Gość A 19.02.2015, 16:30
Dobre decyzje Panie Burmistrzu ! :) . Klub od paru lat działa ,aby działać ... nie odnosi większych sukcesów , a drużyna seniorów nie umniejszając zawodnikom i ich umiejętnością gra mocno przeciętnie ( aktualnie 15 miejsce ) . Myślę ,że to jest czas na zmiany ! Hej BKS !
Gość
Gość 19.02.2015, 12:18
Baranowski funkcjonował w Klubie za Raka, Floriana, Wyrzuckiego, Hordyja, Runowicza(Działo), Dubasa i co nagle jest bleee co wy ludzie piszecie........
Gość
Gość 19.02.2015, 12:11
Na każdym meczu od młodzika po seniora, treningi, strona internetowa,organizacja zawodów, integracja dla zespołów, ostatnio księgowość jak został prezesem i został zmuszony zaledwie po jednej rundzie do dymisji. Tak się załatwia sprawy z ludźmi oddanymi panie Łyżwa ???
Gość
Gość 19.02.2015, 12:07
Ludzie co wy wiecie o klubie. Ten chłopak poświęcił całe swoje życie tej organizacji. Od 7 roku życia zawodnik(reprezentant Polski), pracownik gospodarczy klubu, potem trener, kierownik klubu, który przejął obowiązki ŚP Pana Zdzisława Jeżowskiego, następnie kierownik klubu, potem dyplomowany przez Ministra Sportu Menadżer Piłki Nożnej, w czasie gdy Pani Tamara miała wypadek sprzątacz i pralniczy, aż w końcu po rezygnacji Dubasa i Siódmaka został prezesem takie śmieci. Ludzie co wy wiecie o klubie i jego funkcjonowaniu…..
Gość
Gość 19.02.2015, 11:57
Pan Baranowksi był trenerem jakiejś grupy młodzieżowej chyba trampkarzy i nigdy wczewśniej nie był prezesem nawet nie był w zarządzie ( przecież to nie problem sprawdzic w dobie internetu) więc paranoją jest ten stek bzdur jakie wypisujesz mądralo bez wiedzy. Właśnie przez takich jak ty jest tyle nieporozumien
Gość
Gość 19.02.2015, 11:36
Jakim trenerem skąd masz takie informacje???
Gość
Gość 19.02.2015, 11:36
Jakim trenerem skąd masz takie informacje???

Pozostałe