Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

ROZMOWA ZE STANISŁAWEM JURCEWICZEM

  • 27.02.2015, 15:24
  • adminTVS
ROZMOWA ZE STANISŁAWEM JURCEWICZEM
Kolejnym gościem w naszym studio jest Stanisław Jurcewicz, który mówi o zmianach prawnych budownictwa TBS.
Kolejnym gościem w naszym studio jest Stanisław Jurcewicz, który mówi o zmianach prawnych budownictwa TBS.

 
adminTVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 23.04.2015, 11:12
Kurdupel PO-gadał ,następny projekt projektu i tak do emerytury .
Gość
Gość 23.04.2015, 11:11
Kurdupel PO-gadał ,następny projekt projektu i tak do emerytury .
Gość
Gość 14.03.2015, 21:27
Ale Krasnal mówi bzdury ...
Kupiec targowy
Kupiec targowy 6.03.2015, 00:06
Jak nic nie dał wypromował pana Łyżwę na Burmistrza Bielawy . co nie pamiętacie jak na targowisku razem z panem P . Łyżwą . namawiał na zmiany i lepsze jutro , a dziś jest gorzej niż było . nic się nie robi a kasę co miesiąc wpływa na konto .
Kupiec
Kupiec 6.03.2015, 00:06
Jak nic nie dał wypromował pana Łyżwę na Burmistrza Bielawy . co nie pamiętacie jak na targowisku razem z panem P . Łyżwą . namawiał na zmiany i lepsze jutro , a dziś jest gorzej niż było . nic się nie robi a kasę co miesiąc wpływa na konto .
Gość
Gość 4.03.2015, 22:33
On nic nie zrobił dla naszego regionu. A obiecanka budowy drogi S 8 to pełna kompromitacja
Gość
Gość 4.03.2015, 15:01
Słuchając wypopwiedzi Pana Jurcewicza przekonałem się do idei likwidacji senatu. Przecież ten człowiek chyba nie wie o czm mówi. Brak znajomości zasad dotyczących TBS wychodzi
w każdej części jego wypowiedzi. Panie Jrcewicz, niechj pan złoży mandat i zniknie z naszej rzeczywistości. Wstyd, że taki człowiek jest naszym reprezentantem. Pamiętam jego napuszoną wypowiedź, dotyczącą drogi krajowej nr 8. I co?
WSTYD.
Gość
Gość 1.03.2015, 18:33
Jaki gość - taki wywiad!
Gość
Gość 1.03.2015, 07:17
Nudy na sudeckiej. Jak zawsze.
Gość
Gość 27.02.2015, 23:18
Ale pierdaczysz mały... aż żal słuchać...
Gość
Gość 27.02.2015, 22:19
kanalia
Gość
Gość 27.02.2015, 18:39
Kacper ... Konia!!!
Gość
Gość 27.02.2015, 17:40
to Twoja ostatnia kadencja maluchu!
Gość
Gość 27.02.2015, 17:40
to Twoja ostatnia kadencja maluchu!

Pozostałe