Poniedziałek, 19.02.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

PAULINA MARTYKA NA PODIUM MISTRZOSTW POLSKI

  • 22.06.2015, 15:19
  • Admin TVS
PAULINA MARTYKA NA PODIUM MISTRZOSTW POLSKI
W dniach 19-21 czerwca w Solcu Kujawskim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym chłopców oraz dziewcząt.

W dniach 19-21 czerwca w Solcu Kujawskim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu wolnym chłopców oraz dziewcząt. W rywalizacji udział brało prawie 300 zawodników oraz zawodniczek z 60 klubów z całej Polski. Wśród walczących nie zabrakło reprezentantek MULKS JUNIOR Dzierżoniów : Paulina Martyka, Paulina Łochańska oraz SOWA PIESZYCE : Natalia Kołosz. Najlepiej zaprezentowała się Paulina Martyka w kat. 52 kg która po 5 walkach zdobyła brązowy medal. Na dalszych miejscach uplasowały się kolejne zawodniczki: Natalia Kołosz XVI miejsce oraz Paulina Łochańska XVII.

Paulina to bardzo zdolna i pracowita dziewczyna, która kolejny raz pokazała serce wojowniczki. Cieszę się, że wraca do domu z medalem Mistrzostw Polski. Teraz czekają ją krótkie wakacje a po  nich wyjazdy na zgrupowania przygotowujące zawodniczki do Mistrzostw Europy oraz Świata w zapasach kobiet 15-17 lat – Prezes Stanisław Warchoł

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

K...
K... 23.06.2015, 14:59
Jesteś wielka :) gratulacje i życze wielkich sukcesów

Pozostałe