Piłka nożna

Kolejne zwycięstwo Bielawianki na własnym boisku II ligi kobiet

Za nami kolejny mecz w ramach rozgrywek 2 Ligii kobiet. Bielawianki gościły na własnym stadionie zespół z Kielc. Mecz mógł się podobać kibicom, bo padło aż 7 bramek. Pierwsza piłka trafiła do siatki w 15 minucie meczu, na kolejne nie trzeba było długo czekać, bo kolejno w 17 i 18 minucie bramki strzeliła Sonia Nierychło kompletując tym samym dublet. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0. A bramki strzelały jeszcze Tylak i Brzeska.

19.04.2022 09:55    1
Passa 20 kolejnych zwycięstw ligowych przerwana

W czwartek 14 kwietnia na boisku OSIR w Dzierżoniowie rozegrano spotkanie derbowe pomiędzy Lechią Dzierżoniów a Bielawianką Bielawa. Było to 71 spotkanie derbowe tych drużyn.

16.04.2022 10:57    1    1
Niesatysfakcjonujący remis w Bielawie

W niedzielę 27 marca na Stadionie Miejskim w Bielawie drużyna kobiet Bielawianki Bielawa rozegrała mecz XIV kolejki w 2 lidze kobiet (grupa południowa) z Pogonią Zduńska Wola

29.03.2022 14:00
Zwycięstwo Bielawianki Bielawa w IV lidze Dolnośląskiej Wschodniej

W pojedynku 19. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 26 marca, zespół Bielawianki Bielawa wygrał z Piast Żerniki 3-2 (0-1).

29.03.2022 08:23
KOLEJNE ZWYCIĘSTWO KOBIET O MISTRZOSTWO II LIGI

W sobotę 12 marca w Bielawie na własnym boisku drużyna kobiet wywalczyła kolejne trzy punkty w drodze o mistrzostwo II Ligi pokonując Podgórze Kraków. Mecz był dość wyrównany pod względem prowadzenia gry. Tuż przed przerwą po strzale z dystansu Tylak dała prowadzenie bielawskiej drużynie. Kraków wyprowadził szybki atak i tym razem Bielawianki wyciągały futbolówkę. Do przerwy 1:1. Druga połowa to już próba szybkiego odzyskania prowadzenia. Dopiero po kilkudziesięciu minutach Brzeska podwyższa na 2:1 i daje prowadzenie Bielawiance w tym meczu.

14.03.2022 09:14
ZA NAMI XV TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA NOWEJ RUDY

W sobotę 5 marca na boisku sportowym w Słupcu Nowej Rudzie już po raz XV odbył się Turniej Piłki Nożnej o pucha burmistrza Nowej Rudy Tomasza Kilińskiego.

07.03.2022 14:00
ZA NAMI IX MEMORIAŁ IM. RADOSŁAWA DRUCIAKA

W niedzielę 27 lutego w hali sportowej w Słupcu Nowej Rudzie już po raz IX odbył się Memoriał Radosława Druciaka.

28.02.2022 21:36
ZA NAMI OTWARTY TURNIEJ HALOWY PIŁKI NOŻNEJ W PIESZYCACH

W sobotę 19 lutego w Pieszycach odbył się Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pieszyce z okazji 60-lecia nadania praw miejskich miastu Pieszyce.

23.02.2022 09:34
GMINA PIESZYCE ZAPRASZA DO UDZIAŁU W OTWARTYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Zawody w otwartej formule powracają do Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach po dwuletniej przerwie. Zaplanowany na 19 litego 2022 r. Turniej organizowany jest z okazji 60-lecia Nadania Praw Miejskich Miastu Pieszyce, a organizatorem tradycyjnie jest Urząd Miasta i Gminy w Pieszycach.

04.02.2022 09:41
ZA NAMI XVIII MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA

W dniach 29-30 stycznia bieżącego roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się XVIII Memoriał Sławomira Harafa. Do rywalizacji o zwycięstwo w turnieju przystąpiło 16 zespołów z rocznika 2010, łącznie blisko 150 dzieci.

31.01.2022 17:00
Miedź Legnica pewniakiem do awansu?

Piłkarze Miedzi Legnica mają za sobą doskonałą rundę jesienną. Podopieczni trenera Wojciecha Łobodzińskiego przerwa zimową spędzili na pierwszym miejscu w tabeli. W dodatku przewaga tego zespołu nad Koroną Kielce, która plasuje się na trzeciej pozycji, to aż 9 oczek. W tym momencie ciężko wyobrazić sobie scenariusz, w którym po rundzie wiosennej Miedź Legnica nie znajduje się w Ekstraklasie. Podobnie uważają analitycy zakładów bukmacherskich, co widać na podstawie proponowanych kursów.

31.01.2022 13:44
PIŁKARSKI WEEKEND DLA UKS SIÓDEMKA BIELAWA

Pełen piłkarskich meczów był miniony weekend dla zawodników UKS Siódemka Bielawa. W sobotę gościli na turnieju piłki nożnej STRZEGOM CUP 2021. W zawodach mierzyli się między innymi z Parasolem Wrocław, Football Academy, AKS Strzegom, czy Silesia Żarów. Zawodnicy z UKS Siódemka zaprezentowali się bardzo dobrze, co nie uszło uwadze innym trenerom i uznali bielawski zespół za najlepiej wyszkoloną technicznie drużynę. Turniej stał na wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym, a każdy z uczestników otrzymał medal, a drużyna pamiątkowy puchar.

06.12.2021 15:30    1