Szybkie zwycięstwo juniorów Bielawskich siatkarzy

W miniony weekend na sali sportowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Bielawie odbył się mecz juniorów DOFU Bielawianka Bester Bielawa z SKFiS Kudowianka Kudowa – Zdrój. Całe spotkanie trwało zaledwie 45 minut, a goście zdobyli w nim zaledwie 23 małe punkty na trzy rozegrane sety. Nasi niedzielni przeciwnicy dopiero są na początku siatkarskiej drogi, co było widać gołym okiem w starciu z dużo bardziej ogranymi w lidze juniorami z Bielawy.

Końcowy wynik meczu Dofu Bielawianka Bester Bielawa vs SKFiS „Kudowianka” Kudowa-Zdrój 3:0 (4, 10, 9) Niestety drużyna seniorów Bielawianki Bester Bielawa przegrała na wyjeździe mecz z drużyną z Częstochowy 1:3. Po dwóch ostatnich pewnie wygranych spotkaniach, tym razem schodzimy z parkietu pokonani. Za tydzień na sali SP nr 10 podejmiemy drużynę z Żagania.