Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Ogłoszenie praca - przedstawiciel handlowy

Firma Myzer Sp. z o.o. z siedzibą w Bielawie, oferująca najlepsze praktyki w intralogistyce oraz innowacyjne rozwiązania, których używają najlepsi w swojej branży, poszukuje do swojego zespołu Regionalnego przedstawiciela handlowego ds. budowania i utrzymywania relacji z klientem koncernowym

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
  • Systematyczne wizyty w zakładach produkcyjnych na swoim terenie
  • Monitorowanie rynku; budowanie bazy nowych potencjalnych klientów i kontakt bezpośredni w celu umówienia wizyty
  • Rozwój kontaktów w zakładzie klienta
  • Aktywne pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i kalkulacji cenowych; opracowywanie szczegółów zapytania ofertowego
  • Utrzymywanie pozytywnych kontaktów handlowych
  • Utrzymywanie długofalowej i profesjonalnej relacji w celu rozwoju współpracy
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i spotkań biznesowych
  • Ścisła współpraca z Klientami, analizowanie ich potrzeb oraz wdrażanie nowych rozwiązań
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja i rozwój strategii handlowej, planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami firmy i partnerami zewnętrznymi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Biegła obsługa komputera
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Silna motywacja do pracy
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych oraz skutecznych negocjacji
  • Umiejętność budowania i utrzymania długofalowych relacji z Klientem
  • Zainteresowanie techniką, nowoczesnymi technologiami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Wsparcie zespołu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected], wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Myzer sp.  z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Podziel się
Oceń

Komentarze