Wtorek, 18.06.2019

Czy lato na tarasie może trwać aż do jesieni?

  • 28.05.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Czy lato na tarasie może trwać aż do jesieni?
Uwielbiasz spędzać wieczory na świeżym powietrzu, ale gdy tylko zajdzie słońce, chłód szybko przegania Cię do z powrotem do środka? Sprawdź, jak przedłużyć lato na tarasie, bez konieczności jego zabudowy.

Jak uczynić taras jeszcze bardziej przytulnym?

Wczesnojesienne słoneczne popołudnia zachęcają do relaksu na świeżym powietrzu. Gdy jednak zapada zmrok i temperatura nagle spada o kilka stopni, robi się zdecydowanie mniej przyjemnie… Warto wówczas zadbać o dodatkowe źródło ciepła, które pozwoli spędzać czas na zewnątrz, nawet gdy drzewa wokół przybiorą barwę czerwieni i złota. Mobilny ogrzewacz tarasowy to nie tylko doskonały element dekoracyjny, ale także dodatkowe źródło ogrzewania, które umili długie jesienne wieczory całej rodzinie. Dzięki temu Twój taras stanie się jeszcze bardziej przytulny!

Ogrzewacze gazowe na taras – ciepło zawsze pod kontrolą

Urządzenie zasilane jest gazem z butli ukrytej w obudowie wykonanej z najwyższej jakości stali lub  hartowanego szkła. Materiały wykorzystane do produkcji ogrzewaczy zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury – nawet do 800°C. Wytrzymałość to jednak nie wszystko! Urządzenia charakteryzuje nowoczesny design. Dzięki temu doskonale współgrają z wystrojem tarasu i meblami wypoczynkowymi. Niewątpliwą zaletą ogrzewaczy gazowych jest to, że płomień powstały w procesie spalania nie zadymia szyb. Dzięki temu urządzenia nie wymagają uciążliwego oczyszczania.

Ogrzewacze gazowe wyposażone są w specjalne kółka z blokadą. Dzięki temu można umieścić je w dowolnym miejscu i zabezpieczyć przed przewróceniem. Górna część obudowy wykonana z hartowanego szkła umożliwia obserwację ognia ze wszystkich stron i zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem. Ogrzewacze gazowe posiadają także specjalne zawory antyprzechyłowe, które w awaryjnej sytuacji automatycznie odcinają dopływ gazu. Intuicyjny system sterowania umożliwia włączenie oraz wyłączenie urządzenia za pomocą pilota.

Grupa Tipmedia
Podziel się: