Czwartek, 20.06.2019

5 prezentów dla miłośnika książek

 • 15.05.2018, 12:00
 • Grupa Tipmedia
5 prezentów dla miłośnika książek
Wydaje się, że zakup prezentu dla miłośnika książek nie powinien stanowić problemu. W księgarniach nie brakuje coraz to nowszych propozycji. Trafienie w gust danej osoby nie zawsze okazuje się takie proste, do dyspozycji jest przecież wielu autorów i gatunków literackich. Osoba kochająca książki z pewnością ucieszy się z ciekawych gadżetów nawiązujących do jej pasji.

Nie masz pomysłu na upominek dla bliskiej osoby, kochającej książki? Nic prostszego! Skorzystaj z poniższego zestawienia, które pomoże wybrać unikalny prezent, jaki zadowoli każdego mola książkowego.
 

 1.  Pościel z motywem książki 

  Czytanie przed snem to dla wielu osób codzienność. Teraz książka może im towarzyszyć przez całą noc, a to wszystko dzięki specjalnej pościeli z ciekawym wzorem. Może on nawiązywać do treści książki bądź jej okładki. Taką pościel wykonuje się zazwyczaj na zamówienie, ale bez większego problemu znajdziemy gotowe propozycje.
   
 2. Oryginalna zakładka do książek

  Zakładka do książki to gadżet, z którego korzysta mnóstwo osób. Często jej rolę pełni przedmiot, który po prostu wpadł nam w ręce w trakcie czytania. Może to być pocztówka, a nawet złożona kartka papieru. Zakładka jest bowiem rzeczą, o której zazwyczaj nie myślimy przy zakupie książki. Pora to zatem nadrobić, zwłaszcza że w sklepach znajdziemy ich mnóstwo, jedno z miejsc gdzie są one dostępne to księgarnia PWN https://ksiegarnia.pwn.pl/. Zakładka może nawiązywać do zainteresowań osoby obdarowywanej bądź jej upodobań. Dostępne są zakładki papierowe, materiałowe, drewniane, a nawet metalowe.
   
 3. Etui na telefon 

  Pokrowiec na smartfona stał się już standardem. Używają go niemal wszyscy, głównie z uwagi na duży ekran, który łatwo ulega zarysowaniom.  Etui może stać się wyrazem naszej indywidualności. Pasjonatom książek do gustu powinno przypaść etui wygląjące jak okładka książki. Szczególnie interesująco wyglądają pokrowce stylizowane na stare okładki, nawiązujące do najważniejszych ksiąg literackich.
   
 4. Koc z rękawami 

   

  Wydaje się, że ten koc został stworzony specjalnie z myślą o molach książkowych. Dzięki niemu chłodne wieczory staną się znacznie przyjemniejsze. Wystarczy przygotować ulubioną książką i wygodnie usiąść na kanapie z ciepłym napojem. Rękawy umożliwiają swobodne ruchy rękoma i sprawiają, że koc nie zsuwa się i zostaje na swoim miejscu.
   
 5. Regał na książki 

  W domu każdego pasjonata czytania powinien znajdować się specjalny regał przeznaczony do przechowywania książek. Z jego pomocą można je ciekawie wyeksponować. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do zwykłych półek. Uwagę przyciągają wiszące półki w niebanalnych kształtach. Można ułożyć z nich napis lub określony kształt.

Jak taniej kupować książki?

Jeżeli jednak zdecydujemy się na zakup książki, to warto odwiedzić księgarnię internetową. To dobry sposób na oszczędności, gdyż bardzo często występują tam korzystne promocje. W tym miejscu o wiele łatwiej znajdziemy popularne pozycje książkowe. W prosty sposób porównamy również ceny. Dlaczego zakupy online mogą okazać się lepsze od stacjonarnych? Za tym wyborem przemawia przede wszystkim większy wybór, a w niektórych przypadkach także niższe ceny. Bez wątpienia wybierzemy więc ciekawy upominek dla mola książkowego. 

Grupa Tipmedia
Podziel się: