Czwartek, 20.06.2019

Pomysły na prezent komunijny

  • 12.04.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Pomysły na prezent komunijny
Miesiące wiosenne i wczesnoletnie to okres, kiedy wielu z nas zostanie zaproszonych na I Komunię Świętą naszych bliskich. Być może niektórzy będą zastanawiać się, co można kupić, by odpowiednio uczcić taką okazję. Poniżej lista kilku pomysłów.

Zegarek

To pewnie pierwszy pomysł nasuwający się osobom, które same dostały na swoją komunię pierwszy zegarek na rękę. Czy oznacza to, że jest to pomysł nieprzystający do dzisiejszych czasów? Bynajmniej. Dziś, gdy najczęściej stawiamy na nowoczesne technologie, zegarek może być prezentem wyróżniającym, który w przeciwieństwie do szybko starzejących się technologii, może służyć obdarowanemu przez wiele lat. Zegarki Ingersoll mogą być dobrym wyborem dla chłopców, gdyż łączą nowoczesność i klasykę wzornictwa. Dobrym wyborem dla dziewczynek są zegarki Mockberg. Dzięki drobnej kopercie i lekkości, świetnie wyglądają na nawet drobnym nadgarstku. Eleganckie modele tej marki nigdy nie wyjdą z mody. Zegarki Ingersoll oraz zegarki Mockberg znajdziemy w różnych wariantach kolorystycznych i w dobrych cenach w asortymencie sklepów internetowych.

Rower

Na prezent komunijny często wybieramy również wyposażenie sportowe. Jest to na pewno dobry pomysł na prezent dla energicznego dziecka, które lubi przebywać w gronie rówieśników na świeżym powietrzu. W czasach, kiedy coraz więcej młodych osób spędza czas przy komputerze, może to być zachęta do aktywnego wypoczynku.

Biżuteria

Dla wielu osób ciekawym pomysłem prezentu komunijnego może być biżuteria. Łańcuszek, medalik czy bransoletka będzie przypominać o tym wydarzeniu przez lata. Wiele miejsc oferuje również możliwość wykonania grawera, który dodatkowo może podkreślić indywidualny charakter prezentu.

Smartfon/Tablet

Prezenty komunijne zmieniają się i jest na nie pewna moda. Do najpopularniejszych w ostatnich latach należą nowe technologie. Wiele osób na pewno rozważy zakup swoim bliskim nowego telefonu lub tabletu, bez których dziś już nie wyobrażamy sobie funkcjonowania. Obecnie nie jest to już tak drogi prezent, jak jeszcze 5 lat temu, dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup gadżetu w prezencie komunijnym. Taki podarunek na pewno zostanie przyjęty z radością.

Aparat fotograficzny

Ciekawym pomysłem może być również zakup aparatu cyfrowego. Nie musi to być od razu sprzęt z najwyższej półki. Za kilkaset złotych dostaniemy już dobrej jakości aparat kompaktowy. Dzięki niemu obdarowany będzie mógł sam uwiecznić własną uroczystość, a być może taki prezent rozbudzi w nim pasję do fotografii, która zaprocentuje w przyszłości.

Inne prezenty

Powyższa lista dość popularnych prezentów powinna zostać uzupełniona przez nasz wybór, oparty przede wszystkim o naszą wiedzę o tym, kogo obdarowujemy. Dowiedzmy się, co w danej chwili najbardziej interesuje chłopca czy dziewczynkę, czemu poświęca najwięcej czasu i postarajmy się o prezent, który pozwoli im na rozwój w danej dziedzinie.

Grupa Tipmedia
Podziel się: