Czwartek, 20.06.2019

Jaki prezent świetnie się sprawdzi na rocznicę?

  • 10.01.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Jaki prezent świetnie się sprawdzi na rocznicę?
Świętowanie rocznic ślubu w Polsce dopiero od niedawna staje się naprawdę popularne. Do tej pory najczęściej małżonkowie spędzali ten dzień wspólnie lub przygotowywali skromną kolację dla najbliższej rodziny. Z tej okazji rzadko kupowaliśmy prezenty, więc często mamy problem z tym, jak dobrać odpowiedni podarunek. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ obydwie osoby powinny być z niego zadowolone. Jednak jeśli poświęcimy odrobinę czasu na wybór, to na pewno uda nam się wybrać coś ciekawego. A co sprawdzi się jako prezent na rocznicę?

Mała dawka adrenaliny

Mała dawka adrenaliny może świetnie wpłynąć na każdy związek. Szczególnie taki z dłuższym stażem, gdzie powoli wkrada się rutyna. Niewielka dawka adrenaliny pomoże na nowe rozbudzić emocje, których było mnóstwo na początku związku. Dlatego warto w prezencie rocznicowym ofiarować, np. wspólne uprawianie sportów ekstremalnych. Może to być skok ze spadochronem lub na bungee. Dla nieco mniej szalonych osób świetnie sprawdzi się jazda gokartem, weekendowa szkoła przetrwania lub jazda sportowym samochodem.

Zapewnij ciekawe widoki

Jednak nie każdy lubi ekstremalne zajęcia. Są osoby, które usatysfakcjonuje adrenalina związana z mniej szalonym zajęciem. Dla takich par świetnym prezentem będzie lot balonem lub lot widokowy samolotem. W czasie takiego zajęcia również dostarczymy rocznicowej parze niewielką dawkę adrenaliny, a przy okazji umożliwimy im podziwianie niesamowitych widoków. Jeżeli osoby, którym wręczamy prezent lubią podziwiać nowe miejsce, to świetnym upominkiem będzie rejs statkiem. Tego typu prezenty znajdziemy na https://prezentmarzen.com/rocznica/. W tym miejscu znajduje się też wiele innych nietypowych rozwiązań, więc warto tam zajrzeć.

Wspólne uprawianie sportu

Wspólne uprawianie sportu gwarantuje niezwykłe efekty. Jeżeli para decyduje się robić to razem, to bardziej się starają, ponieważ chcą wypaść dobrze w oczach ukochanej osoby. Z tego powodu świetnym upominkiem będzie również karnet na wspólnie uprawiany sport, ale nie wybierajmy nic typowego. Znacznie lepiej sprawdzi się wspólna gra w golfa lub squasha, w czasie której można znowu się zbliżyć do siebie. Dobrym pomysłem może być też nauka tańca towarzyskiego. Nie tylko pozwala zadbać o sylwetkę, ale także pomoże nabyć nowe przydatne umiejętności.

Czas wspólny na relaks

Innym godnym uwagi rozwiązaniem jest zapewnienie relaksu parze, której wręczamy prezent. W końcu nie każdy chce robić coś szalonego. Niektórzy potrzebują odrobiny spokoju, odpoczynku i relaksu. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się wspólne wyjście do SPA, sauny lub na masaż. Możemy też wręczyć voucher na weekendowy wyjazd w jakieś spokojne miejsce. Taka chwila spokoju we własnym towarzystwie pomoże na nowo odkryć uczucie, o którym można zapomnieć podczas codziennego zabiegania. Dlatego możemy być pewni, że dana para będzie nam ogromnie wdzięczna za taki upominek, więc warto się na takie rozwiązanie zdecydować.

Grupa Tipmedia
Podziel się: