Czwartek, 20.06.2019

Czy pożyczki w kwadrans naprawdę istnieją?

  • 06.04.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Czy pożyczki w kwadrans naprawdę istnieją?
Obietnica zawarta w reklamie często okazuje się jedynie wabikiem. Jeżeli potrzebujesz szybko pieniędzy, możesz zastanawiać się, czy faktycznie otrzymasz pożyczkę w ciągu 15 minut. Okazuje się, że takie pożyczki na rynku są dostępne. Wyjaśniamy, jak działają.

Czym są pożyczki online i jak działają

W ostatnich latach pożyczki online stały się bardzo popularne. W przypadku drobnych kwot są one świetną alternatywą dla pożyczek bankowych. Jak sama nazwa wskazuje, o potrzebne środki można zawnioskować przez internet. Wystarczy jedynie wybrać firmę pozabankową, a następnie wypełnić zamieszczony na jej stronie formularz. W ciągu kilku minut od jego wysłania, klient otrzymuje odpowiedź.

Pożyczki online stały się popularne, bo pozwalają pożyczyć drobne kwoty bez zbędnych formalności – to ich największa zalety. Firmy pozabankowe prowadzą też bardziej elastyczną politykę w porównaniu do np. banków – pożyczają osobom zadłużonym i z negatywną historią kredytową.

Ponieważ w ostatnich latach przybyło firm pozabankowych działających na polskim rynku, w jednym miejscu przygotowaliśmy listę tych, w których pożyczkę otrzymasz w ciągu kwadransa. Listę znajdziesz pod tym adresem: https://moneystore.pl/pozyczka-online-w-15-min/.

Pożyczka w kwadrans jest możliwa!

Czy w ciągu 15 minut naprawdę można otrzymać pieniądze? Tak, jest to możliwe i wpływa na to kilka czynników:

  • Ograniczenie formalności do minimum. Firmy pozabankowe nie wymagają dostarczania dokumentów, np. o zarobkach, część ogóle nie pyta o dochód. W zupełności wystarczy podać podstawowe dane.
  • Udzielanie pożyczek przez internet. Przepływ informacji jest bardzo szybki – firma otrzymuje wypełniony formularz, który sprawdza i potwierdza dane wnioskodawcy za pomocą przelewu weryfikacyjnego.
  • Współpraca firm pozabankowych z bankami. Firmy udzielające pożyczek online mają rachunki bankowe w różnych bankach. Po wydaniu decyzji pozytywnej, przelew wychodzi z banku, w którym również klient ma rachunek. W efekcie pieniądze zostają zaksięgowane na rachunku klienta natychmiast.

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy od ręki, nie szukaj firm pozabankowych w okolicy swojego mieszkania – najszybciej będziesz miał środki do swojej dyspozycji, gdy zawnioskujesz o ich przyznanie przez internet.

Pożyczka online w 15 minut – na co uważać?

Fakt, że potrzebujesz pieniędzy niemal natychmiast może spowodować, że stracisz czujność – zaciągniesz zobowiązanie, którego np. nie będziesz mógł spłacić. Przed złożeniem wniosku o przyznanie pożyczki pamiętaj, aby:

  • Sprawdzić całkowity koszt pożyczki. Wystarczy, że porównasz RRSO produktów, które Cię zainteresowały. Wszystkie podmioty udzielające pożyczek mają obowiązek informować klientów o wysokości RRSO, zatem nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem tej informacji na poszczególnych stronach.
  • Dowiedzieć się, czy i ile będzie kosztować wydłużenie spłaty pożyczki. Z pewnością nie zakładasz, że będziesz miał kłopoty ze spłatą zobowiązania, ale lepiej wiedzieć, czy firma pozabankowa przewiduje taką możliwość. Poszukaj też informacji o kosztach nieterminowej spłaty zobowiązania.
  • Sprawdzić dane pożyczkodawcy. Czy firma, z którą zamierzasz podpisać umowę, działa legalnie? Czy na swojej stronie internetowej publikuje ona informacje o siedzibie, podaje dane kontaktowe i np. numer NIP?

W pożyczaniu pieniędzy nie ma nic złego, pod warunkiem jednak, że robisz to odpowiedzialnie. Choć dziś pożyczkę możesz otrzymać nawet w 15 minut, zadbaj o swoje bezpieczeństwo i sprawdź firmę, od której zamierzasz pożyczyć.

Grupa Tipmedia
Podziel się: