Turboszczotka Zelmer do domu ze zwierzętami

  • 14.11.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Turboszczotka Zelmer do domu ze zwierzętami
Właściciele zwierząt z pewnością zdają sobie sprawę z licznych problemów, które ich kochane futrzaki mogą przysporzyć. Nieważne czy to kot, pies, czy mniej ortodoksyjny pupil, sierść jest ogromnym utrapieniem podczas sprzątania domu. Oczywiście, istnieją rasy, które pozostawiają jej o wiele mniej niż inne, a niektórzy właściciele specjalnie przystosowują swoje mieszkanie, rezygnując z dywanów i wykładzin. Nie trzeba jednak decydować się na te wszystkie wyrzeczenia, wystarczy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, a robienie porządków przestanie stanowić jakikolwiek problem. Konkretnie, mowa tutaj o turboszczotkach.

W jaki sposób działa turboszczotka?

Turboszczotka zelmer to tak naprawdę bardzo proste urządzenia. Działają one na zasadzie dodatkowej nakładki na odkurzacz, która jest wprawiana w ruch przy pomocy siły ssącej urządzenia. Obracając się, zbiera ona drobinki takie jak sierść, włosy, kłębki kurzu i nitki. Jest to najbardziej efektywna metoda pozbywania się tych zanieczyszczeń z dywanów, wycieraczek i innych, trudnych w czyszczeniu powierzchni. Zwykła końcówka do odkurzacza raczej nie poradzi sobie w takich warunkach, a w każdym razie będzie kosztować nas wiele czasu i energii.

Co należy wiedzieć o turboszczotkach?

Silną stroną turboszczotek jest ich duża uniwersalność. Można stosować je przy niemal każdym odkurzaczu, wliczając w to także starsze modele. Jedyne, o czym należy pamiętać, to odpowiednia siła ssąca urządzenia. Z racji, że są ona napędzane wciąganym powietrzem, to zbyt mała moc może okazać się niewystarczająca, aby turboszczotki mogły funkcjonować poprawnie. Poszczególne egzemplarze mogą także różnić się od siebie jakością. Jedną z najbardziej niezawodnych firm jest Zelmer, którego produkty można znaleźć na https://www.agdmaster.com/. W każdym razie, szczotka taka jest dość tanim gadżetem, który mimo to potrafi bardzo poprawić komfort sprzątania. Koniec z nieprzyjemnym trzepaniem dywanów oraz szorowaniem wykładzin.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: