Wtorek, 18.06.2019

Wakacyjne miejsca na cały rok

  • 13.08.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Wakacyjne miejsca na cały rok
Większość z nas na urlopowy wyjazd może sobie pozwolić tylko w lipcu i sierpniu, gdy dzieci mają wakacje i nie muszą chodzić do szkoły. Większość, ale nie wszyscy. Nie wszyscy też lubią wyjeżdżać lub wylatywać na urlop akurat w te dwa miesiące. To przecież standard, sztampa, szablon – a nie wszystko trzeba robić szablonowo. Na wakacje można więc równie dobrze wybrać się w marcu albo, dajmy na to, w listopadzie, choć może niekoniecznie nad Bałtyk. Dokąd zatem?

Reggae na Jamajce

 We wrześniu i w październiku można się wybrać na przykład na Jamajkę, do ojczyzny reggae –  https://dreamtours.pl/wakacje/jamajka. Czeka tam ciepłe morze, czysta plaża, luksusowe hotele i niepowtarzalne życie nocne. Egzotykę można tam wchłaniać na każdym kroku, przekonując się, jak inny może być świat po iluś godzinach lotu. Można nurkować, pływać, żeglować, zwiedzać i zapomnieć na tydzień lub dwa o polskiej codzienności. Klimatyzowany pokój w hotelu zapewni spokojne sny i regenerację po każdym pełnym wrażeń dniu.

 Z Niemiec na Karaiby

 Atrakcyjną alternatywą jest Dominikana – https://dreamtours.pl/wakacje/dominikana. Ponieważ wyloty z Niemiec i powroty odbywają się codziennie, można bez trudu dostosować terminy do swoich możliwości. Tu również luksusowe hotele zapewniają komfortowy pobyt, a bajeczne otoczenie dostatek wrażeń i możliwość regeneracji sił po długich miesiącach pracy. Ceny wycieczek na Dominikanę są zbliżone do cen za wakacje na Jamajce – za kilkaset euro można spędzić tydzień nad bajecznie czystym morzem, korzystając z mnogości oferowanych na miejscu rozrywek.

 Kubańskie cygaro przy kieliszku rumu

 Coraz modniejsza staje się Kuba, która dzięki przemianom politycznym znów jest otwarta dla turystów z całego świata – https://dreamtours.pl/wakacje/kuba. Standard kubańskich hoteli nie jest może najwyższy, ale znajduje to na szczęście odzwierciedlenie w cenach: na Kubę można polecieć nieco taniej niż na Jamajkę czy Dominikanę. Tu również czeka ciepła morska woda, plaże z palmami, możliwość uprawiania sportów wodnych, nurkowania, gry w tenisa, wycieczek rowerowych itp.

 Podróż do kolebki

Niezwykle ciekawym celem wakacyjnej podróży jest też Izrael – https://dreamtours.pl/wakacje/izrael. Tu jest najtaniej, bo tydzień wakacji może kosztować nawet połowę tego, co wyjazd do krajów wspomnianych wyżej. W Izraelu można korzystać z uroków nadmorskich, ale jest to przecież także kraj pełen świadectw historii, które warto zobaczyć. Wyloty możliwe są także z polskich lotnisk, choć oczywiście można również skorzystać z doświadczenia najlepszych niemieckich touroperatorów, których wycieczki dostępne są w Dreamtours – https://dreamtours.pl.

Grupa Tipmedia
Podziel się: