Wtorek, 18.06.2019

Polacy pokochali pożyczki w Szwecji

  • 30.07.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Polacy pokochali pożyczki w Szwecji
Szwecja jest jednym z tych europejskich krajów, do których Polacy wyjeżdżają najchętniej. Nasi rodacy doceniają komfort życia w Szwecji, podobnie jak wysokie zarobki i szerokie możliwości rozwoju. Nic więc dziwnego, że równie chętnie korzystają z bogatej oferty banków oraz instytucji finansowych, oferujących pożyczki na dowolny cel. To doskonałą alternatywa na start w nowym miejscu lub na rozwój własnego biznesu.

Gotówka na dowolny cel

Rynek produktów bankowych i pozabankowych w Szwecji jest niezwykle zróżnicowany i oferuje szeroki zakres kredytów oraz innych form wsparcia finansowego – także dla obywateli innych krajów. Powody, dla których nasi rodacy sięgają po kredyty konsumenckie w tym kraju, są różne: od budowy domu, poprzez zakup mieszkania, aż po chęć rozwoju własnego biznesu. Jednak potencjalny kredytobiorca musi być przygotowany na dość szczegółowe procedury i skrupulatne sprawdzanie przez szwedzkie banki swojej zdolności i historii kredytowej. Alternatywą dla wszystkich tych, którzy nie mają szansy na kredyt w banku, jest dynamicznie rozwijający się sektor pożyczek prywatnych i szybkich pożyczek pozabankowych, będących odpowiednikiem naszych polskich chwilówek.

Pożyczki po szwedzku

Pożyczki po szwedzku bierze coraz większa liczba naszych rodaków, z uwagi na niewielki zakres formalności oraz atrakcyjne warunki kredytowania. Biorąc pożyczkę prywatną w Szwecji, zwykle nie musimy martwić się o swoją historię kredytową, gdyż firmy z sektora pozabankowego nie weryfikują klientów tak skrupulatnie, jak banki. Co więcej, oferta pożyczek online w Szwecji jest ta bogata, że każdy znajdzie idealną pożyczkę dla siebie, zarówno pod kątem maksymalnej kwoty, jak i warunków spłaty.

Ranking pożyczek online

Warto jednak przygotować się na to, że pożyczki pozabankowe w Szwecji – podobnie jak w Polsce – wiążą się z koniecznością ponoszenia wyższego kosztu. To cena za brak weryfikacji i bezproblemowe przyznanie pożyczki klientowi. Właśnie dlatego, warto dokonać szczegółowej analizy rynku, zanim zdecydujemy się wziąć pożyczkę w szwedzkiej instytucji finansowej. Oczywiście, nie każdy z nas dysponuje odpowiednią wiedzą na temat norweskich przepisów finansowych, a dla bardzo wielu osób przeszkodą w skutecznym rozpoznaniu rynku może być, chociażby język. Mając to na uwadze, warto skorzystać z internetowych rankingów pożyczek prywatnych, zawierających gotowe porównania poszczególnych parametrów usług finansowych. Strony takie jak http://lejonfinans.com/ dostarczają zawsze aktualnych danych na temat najlepszych ofert pożyczkowych, gwarantowanych przez banki oraz instytucje finansowe w Szwecji. Warto z nich skorzystać, w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych pożyczek gotówkowych.

Grupa Tipmedia
Podziel się: