ZAPRASZAMY NA CHRISTMAS BREAKING BATTLE

  • 07.12.2021, 16:56
  • Telewizja Sudecka
ZAPRASZAMY NA CHRISTMAS BREAKING BATTLE
Już w najbliższą sobotę, 11 grudnia w Dolnośląskim Art Inkubatorze przy ul. Piastowskiej 19c w Bielawie, odbędzie się Christmas Breaking Battle, czyli występy oraz bitwy taneczne Break Dance z udziałem dzieci oraz młodzieży.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 20:00. Zapraszamy wszystkich, zarówno młodszych, jak i starszych pasjonatów tańca wraz z rodzinami oraz najbliższymi do wspólnego, aktywnego spędzenia czasu na ostatnim w tym roku turnieju Break Dance.
Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w następujących kategoriach tanecznych: Crew vs Crew Kids battle do lat 18, 1vs1 Kids Battle do lat 8, 1vs1 Kids Battle do lat 11, 1vs1 Kids Battle do lat 16 oraz w walkach pokazowych dla początkujących Impreza organizowana jest przez BWA Breakers oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe