DZIERŻONIOWSKA POLICJANTKA ODNIOSŁA SUKCES NA MISTRZOSTWACH POLSKI WRPF SŁUŻB MUNDUROWYCH W ZŁOTORYI

  • 23.11.2021, 15:55
  • Telewizja Sudecka
DZIERŻONIOWSKA POLICJANTKA ODNIOSŁA SUKCES NA MISTRZOSTWACH POLSKI WRPF…
W pierwszy weekend listopada odbyły się Mistrzostwa Polski WRPF Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Miejsce na podium w swojej kategorii, zajęła sierżant Katarzyna Adamczyk z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie

Początkiem miesiąca odbyły się w Złotoryi Mistrzostwa Polski WRPF (World RAW Powerlifting Poland) służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Rywalizacja miała na celu przede wszystkim promowanie aktywności fizycznej, w myśl maksymy „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Uprawianie tego typu dyscyplin powoduje wzrost siły, która może być przydatna w codziennej służbie.

W zmaganiach wzięła udział funkcjonariuszka Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie sierżant Katarzyna Adamczyk.  W kategorii do 60 kilogramów, 28-latka wycisnęła 62,5 kilograma, co  pozwoliło na zajęcie trzeciego miejsca. Dla laików, którzy mogą twierdzić, iż to niewielki ciężar proponujemy zmierzyć się z ciężarem przewyższającym własną masę ciała.

Policjantka sportami siłowymi zajmuję się od około 4 lat i twierdzi, iż treningi uczą systematyczności, samodyscypliny, a fizyczne zmęczenie daje odpocząć głowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe