DROGA Z BYSTRZYCY DO DŁUGOPOLA PRAWIE GOTOWA

  • 19.11.2021, 09:50
  • Jarosław Wrona
DROGA Z BYSTRZYCY DO DŁUGOPOLA PRAWIE GOTOWA
Dobiega końca remont drogi powiatowej na odcinku Bystrzyca Kłodzka - Długopole Dolne. Na chwilę obecną został zakończony odcinek drogi w kierunku Bystrzycy Kłodzkiej od Długopola Dolnego do skrzyżowania z ulicą Unii Lubelskiej.

Prace trwają w części ul. Zamenhofa, gdzie aktualnie wykonywany jest nowy chodnik oraz pozostaje do ułożenia druga warstwa nawierzchni asfaltowej. Gmina Bystrzyca Kłodzka zamontuje nowe lampy oświetleniowe. Zostaną również zamontowane bariery ochronne w miejscach niebezpiecznych, gdzie droga przebiega w bliskim sąsiedztwie rzeki. Planowany termin zakończenia prac, to początek grudnia. Wartość wszystkich przeprowadzonych inwestycji to ponad 20 mln zł.

Jarosław Wrona

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe