PRZED NAMI KRYTERIUM ULICZNE RAJD WIKINGA

  • 06.11.2021, 13:11
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI KRYTERIUM ULICZNE RAJD WIKINGA
Burmistrz Dzierżoniowa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na Kryterium Uliczne o Puchar Miasta Dzierżoniów BSK TECH Rajd Wikinga. Jest to impreza, która w kraju wypracowała sobie już dobrą markę. Zapowiedzi tegorocznej edycji zdają się to potwierdzać co najmniej z kilku powodów.

Nieformalne Mistrzostwa Polski amatorów, jak wielu nazywa ten rajd, odbędą się w weekend 13 i 14 listopada 2021 r., a ich bazą ponownie będzie Dzierżoniów. Rajd to trzecia tegoroczna runda MSP Rally Trophy.

Zmagania rozpoczną się w sobotę 13 listopada o godzinie 16:30 pierwszym przejazdem prologu, który wystartuje z Mostu Niepodległości w Dzierżoniowie. Ta próba będzie odbywała się pod nazwą Kryterium Uliczne “Dla Niepodległej” o Puchar Burmistrza Dzierżoniowa, które jednocześnie jest współorganizatorem całego rajdu.

W niedzielę zawodnicy pokonają 3 odcinki specjalne, które przejeżdżane będą trzykrotnie.  Zwycięzcę rajdu poznamy w niedzielę wieczorem.  

W związku z organizacją rajdu w sobotę 13 listopada w Dzierżoniowie w godzinach wieczornych wystąpią utrudnienia w ruchu.

W niedzielę z utrudnieniami będzie trzeba liczyć się w na trasach odcinków specjalnych (według mapy).

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe