DZBANÓW Z NOWYM MIEJSCEM REKREACJI

  • 26.10.2021, 18:59
  • Telewizja Sudecka
DZBANÓW Z NOWYM MIEJSCEM REKREACJI
W październiku nastąpił odbiór techniczny zadania pn. „Budowa altany rekreacyjnej formą stworzenia warunków do integracji społeczności lokalnej w sołectwie Dzbanów” projektu współfinansowanego ze środków Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”.


 

W ramach projektu powstała altana rekreacyjna wraz z miejscem na grill. Zagospodarowany został teren o powierzchni 200 m2 m.in. poprzez jego utwardzenie i wykonanie miejsc do siedzenia. Zamontowane zostały dwie lampy solarne, które oświetlają zagospodarowany w ramach projektu teren. Powstało także zejście z drogi powiatowej na teren będący przedmiotem wniosku, a cały obiekt wyposażony został w kamerę monitoringu. W pobliżu altany zasadzonych zostało dziesięć drzewek owocowych oraz sześć sztuk pnączy kwitnących. Aby dopełnić całości powstały dwa drewniane boksy mieszczące po dwa kosze do segregacji odpadów.

Miejsce przeznaczone jest dla mieszkańców i turystów w każdym wieku.

Wykonawcą zadania była firma ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA 58-260 BIELAWA, UL. NOWOBIELAWSKA 5.

Odbioru technicznego dokonał wiceburmistrz Miasta i Gminy Bardo Rafał Batóg oraz pracownicy merytoryczni odpowiedzialni za realizację zadania w osobie podinspektora Karoliny Makos- Machynia i podinspektora Marka Włuska.

Koszt wykonania zadania wyniósł 93 000 zł, z czego 30 000 zł pochodzi z dofinansowania z Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach Inicjatywy „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe