GRAFFICIARZE ZATRZYMANI PRZEZ DZIERŻONIOWSKICH POLICJANTÓW

  • 22.10.2021, 09:55
  • Telewizja Sudecka
GRAFFICIARZE ZATRZYMANI PRZEZ DZIERŻONIOWSKICH POLICJANTÓW
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie ustalili dane sprawców, którzy nanieśli napisy na elewacje budynków i wiatę przystankową.

Dzierżoniowscy policjanci z Wydziałów Dochodzeniowo-Śledczego i Kryminalnego, podejmując wspólne działania, ustalili dane sprawcy, który dopuścił się trzykrotnie zniszczenia cudzej własności. 20 letni mężczyzna, 6 października bieżącego roku poprzez namalowanie napisów oraz wzorów graficznych dokonał uszkodzenia elewacji dwóch budynków i przystanku Sowiogórskiego Centrum Przesiadkowego. Pokrzywdzeni oszacowali swoje stratę na łączną kwotę ponad 4200 złotych.
W dwóch przypadkach młody mężczyzna miał wspólników. Jedną z elewacji zniszczył wspólnie z 33-latkiem, natomiast przystanek z 29-letnią osobą. Wszyscy sprawcy odpowiedzą za swoje naganne czyny, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe