UKRYWAŁA SIĘ I WPADŁA BO PRZYPALIŁA POTRAWĘ

  • 19.10.2021, 11:03
  • Telewizja Sudecka
UKRYWAŁA SIĘ I WPADŁA BO PRZYPALIŁA POTRAWĘ
Zadymienie klatki schodowej było powodem podjęcia interwencji przez strażaków i policję. W trakcie kontroli lokali mieszkalnych funkcjonariusze policji ujawnili kobietę, która była poszukiwana celem osadzenia w zakładzie karnym.

14 października po 21:00, Komendy Powiatowe Policji i Straży Pożarnej zostały zaalarmowane z powodu zadymienia klatki schodowej na jednym z dzierżoniowskich osiedli. Przybyłe na miejsce służby podjęły działania, mające na celu ustalenie źródła ewentualnego pożaru. Gdy policjanci znaleźli mieszkanie, gdzie zadymienie było największe, wylegitymowali lokatorkę. W trakcie sprawdzania danych w policyjnych bazach, okazało się, że 54-letnia kobieta jest poszukiwana. Wobec zatrzymanej wystawiony była nakaz doprowadzenia do miejsca izolacji na okres 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Zaistniałe zdarzenie nie stworzyło zagrożenia dla pozostałych mieszkańców.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe