WOJCIECH ZIMOCH TYMCZASOWYM BURMISTRZEM SZCZYTNEJ

  • 11.10.2021, 12:05 (aktualizacja 11.10.2021, 12:40)
  • Jarosław Wrona
WOJCIECH ZIMOCH TYMCZASOWYM BURMISTRZEM SZCZYTNEJ
Na wniosek wojewody, premier powołał Wojciecha Zimocha na pełniącego funkcję burmistrza Szczytnej do czasu przeprowadzenia przedterminowych wyborów. 24 września włodarz Szczytnej Jerzy Król złożył rezygnację ze stanowiska po kilku tygodniowym zwolnieniu lekarskim.

Wyzwania z jakimi musi zmierzyć się Zimoch, to przede wszystkim zaplanowanie budżetu, wyłonienie nowego skarbnika i uspokojenie sytuacji w urzędzie. Jak zdradził naszej redakcji, nie planuje startu w wyborach. 

Dnia 08.10.2021 w Urzędzie Miasta i Gminy Szczytna w gronie współpracowników urzędu odbyło się pożegnanie ustępującego Burmistrza Szczytnej - Jerzego Króla. Podczas spotkania były Burmistrz Jerzy Król podziękował zebranym pracownikom za współpracę w sprawowaniu urzędu i jednocześnie życzył sukcesów nowo powołanemu, pełniącemu funkcję Burmistrza Szczytnej - Wojciechowi Zimochowi.

Jarosław Wrona

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe