KOLEJNE EDUKACYJNE WYJAZDY UCZNIÓW Z GMINNYCH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

  • 21.09.2021, 15:36
  • Telewizja Sudecka
KOLEJNE EDUKACYJNE WYJAZDY UCZNIÓW Z GMINNYCH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
Wycieczki do Mini ZOO w Łącznej, Centrum „Salamandra” w Myśliborzu oraz do Parku Nauki i Techniki ExploraPark w Wałbrzychu znalazły się na mapie ostatnich wyjazdów edukacyjnych uczniów gminnych placówek oświatowych.

14. września w ramach projektu „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w Gminie Świdnica” uczniowie Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym odwiedzili Mini ZOO w Łącznej.

Ogród Zoologiczny jest nie tylko urokliwym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale też skarbnicą wiedzy przyrodniczej. Celem wyjazdu było wzbogacenie wiedzy na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ZOO oraz kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Uczniowie podczas wycieczki mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta ze wszystkich kontynentów. Przyglądanie się zachowaniu egzotycznych zwierząt budziło wśród nich wiele emocji. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawił, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe