W SZKOLNYM SCHRONISKU MŁODZIEŻOWYM GOTUJĄ Z LICZBAMI

  • 17.09.2021, 15:28
  • Telewizja Sudecka
W SZKOLNYM SCHRONISKU MŁODZIEŻOWYM GOTUJĄ Z LICZBAMI
Co królowa nauk ma wspólnego z gotowaniem? Na to i wiele innych pytań odpowiedzi szukają uczniowie gminnych placówek oświatowych, uczestnicząc w zajęciach "Gotowanie z liczbami" w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie, w ramach projektu „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w gminie Świdnica” .

Pierwszymi uczestnikami trwającego właśnie turnusu byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Grodziszczu. Na zajęciach teoretycznych prowadzonych przez dyrektora schroniska Sebastiana Krzywdę, uczestnicy poznali zasady bhp obowiązujące w kuchni. Wiedzą też jak ważne są liczby i czym jest kuchnia kreatywna. Efekt! Pyszne brownie, zdrowe smoothie i jeszcze smaczniejsza pizza, stanowiły jeden z wielu posiłków, które uczniowie przygotowali podczas zajęć w Lubachowie.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe