ZA NAMI MISTRZOSTWA POLSKI W KOSZYKÓWCE OldBoy'ów 50+ W POLANICY ZDROJU

W dniach od 9 do 12 września w Polanicy - Zdroju odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Polski Oldboyów w Koszykówce. W tym roku w zawodach wzięło udział 30 drużyn z całego kraju, w sumie około 400 zawodników. Jest to największa impreza koszykówki oldboy w Polsce, na której można spotkać zarówno seniorów, którzy jeszcze nie tak dawno stanowili o sile polskiej ekstraklasy, jak i legendy basketu sprzed 20 lat.

W tym roku nominację do polanickiej Alei Gwiazd otrzymali Joanna Cupryś i Leszek Doliński.

W kategorii kobiet brązowy medali zdobyły zawodniczki z Rzeszowa, srebrny z Wrocławia, a złoto powędrowało do Łodzi. Najskuteczniejszą zawodniczką została Joanna Rozwandowicz z Rzeszowa.

W kategorii męskiej 50+ brązowy medal powędrował do Krakowa, srebrny do Poznania, a złoto do Łodzi. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Janusz Janczura z Krakowa, a najskuteczniejszym Marek Korgiel z Łodzi.

W kategorii 35+ brązowy medali pojechał do Łodzi, srebrny do Wrocławia, a złoty do Rzeszowa. Najlepszym zawodnikiem turnieju w tej kategorii został Maciej Żmudka z Rzeszowa, a najskuteczniejszym Grzegorz Arabas z Kołobrzegu.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do Polanicy już za rok.