SZCZEPIENIE PRZECIWKO COVID-19 BEZ REJESTRACJI I KOLEJKI

  • 05.08.2021, 16:52
  • Telewizja Sudecka
SZCZEPIENIE PRZECIWKO COVID-19 BEZ REJESTRACJI I KOLEJKI
Podczas trwania letnich festynów współorganizowanych przez Urząd Miasta i Gminy Pieszyce oraz Miejską Bibliotekę Publiczną - Centrum Kultury w Pieszycach w piątek i sobotę 6 i 7 sierpnia wszyscy chętni mieszkańcy Gminy Pieszyce będą mogli skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciw COVID-19. Bez wcześniejszych zapisów, bez kolejek, ale za to w pełnym zabezpieczeniu sanitarnym.

W tych dniach Przychodnia Miejska w Pieszycach będzie miała dla Państwa zarezerwowanych 100 szczepionek. Wystarczy w piątek w godzinach od 14:00 do 17:00 zgłosić się do pieszyckiego punktu szczepień, a w sobotę w godzinach od 8:00 do 17:00 do gabinetu zabiegowego, aby przyjąć szczepionkę i być bezpiecznym w obliczu zbliżającej się kolejnej fali COVID-19.

Szczepienie będzie odbywało się szczepionką Pfizer.

Przychodnia Miejska znajduje się 450 metrów od placu zabaw przy osiedlu Królów.

Nie zwlekaj do jesieni, kiedy choroba znów się nasili.
Przyjdź, zaszczep się, bądź bezpieczny.

#szczepimysię

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe