PIJ PIWO, RATUJ ZWIERZĘTA

  • 24.06.2021, 11:18
  • Telewizja Sudecka
PIJ PIWO, RATUJ ZWIERZĘTA
Chcesz pomóc zwierzakom? Teraz możesz to zrobić w wyjątkowo łatwy, a na dodatek relaksujący sposób - wystarczy, że udasz się do jednego z lokali biorących udział w akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki i... kupisz piwo.

Wydarzenie „Kup Piwo dla Zwierzaka” odbędzie się w piątek i sobotę, 25 i 26 czerwca. Włączyło się w nie aż 11 lokali, których właściciele wesprą działalność Stowarzyszenia Otwarte Klatki, przekazując na cele statutowe organizacji złotówkę od każdego sprzedanego w trakcie trwania akcji piwa. Do wyboru jest wiele lokalizacji - w centrum czekają na gości Ar-Bar, Dojutra, Domek nad Fosą, Szynkarnia, Karavan i Bułka z Masłem na Włodkowica. Miłośnicy wypoczynku nad Odrą mogą udać się do Odra-Pany po wschodniej stronie miasta czy Raj Baru na Wyspie Słodowej. Nieopodal czeka Greenbus, pod nasypem - Mistrz i Małgorzata, a na pętli Kromera - Kromera Food&Drink.

 

– “Kup piwo dla zwierzaka” odbywa się regularnie w największych miastach Polski, za każdym razem odnosząc ogromny sukces. To okazja by pomóc zwierzętom bez żadnych dodatkowych kosztów i wysiłku – mówi Katarzyna Miśkiewicz z wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki. – Po długim okresie izolacji w końcu możemy wspólnie cieszyć się latem. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym – dodaje.

Otwarte Klatki to organizacja aktywnie walcząca o poprawę losu zwierząt hodowanych przemysłowo. Prowadzi kampanie mające na celu m.in. wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt na futra, wycofywanie z obiegu jaj “trójek” pochodzących od kur hodowanych w klatkach, czy informowanie społeczeństwa o tym, jak wygląda życie kurczaków hodowanych na mięso.

Według wyliczeń organizacji Animal Charity Evaluators, oceniającej efektywność działań organizacji prozwierzęcych, jedna złotówka wpłacona na Otwarte Klatki ratuje w przybliżeniu czternaście zwierząt. Na los tylu z nich można więc wpłynąć, wypijając jedno piwo w ramach akcji.

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na Facebooku: https://www.facebook.com/events/548849692787979

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe