ASYSTENTENCI OSOBIŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI CZEKAJĄ

  • 24.06.2021, 08:52
  • Telewizja Sudecka
ASYSTENTENCI OSOBIŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI CZEKAJĄ
Jeśli jesteś osoba z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym, możesz się ubiegać o asystenta, który będzie wspierał Cię w wielu czynnościach życia codziennego. Trwa nabór uzupełniający.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie w ramach programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021 ogłasza nabór uzupełniający uczestników do objęcia wsparciem z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Program ministerialny realizowany będzie do końca grudnia 2021 r.
Usługi asystenta są bezpłatnym wsparciem przy wykonywaniu przez osoby z niepełnosprawnością czynności dnia codziennego, w załatwianiu spraw urzędowych, wyjściu, powrocie lub dojazdach do wybranych przez uczestnika programu miejsc, ograniczaniu skutków niepełnosprawności, poprawie funkcjonowania w życiu społecznym poprzez uczestnictwo m.in. w wydarzeniach kulturalnych, religijnych i itp.

Program jest finansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ze środków Funduszu Solidarnościowego. Udział w programie osób jest całkowicie nieodpłatny.

Nabór prowadzi Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie. Osobiście w siedzibie ośrodka tel. kontaktowy 74 831 02 01 wew 212 lub elektronicznie na adres [email protected]

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe