ABSOLUTORIUM DLA ZARZĄDU STGGS

  • 24.06.2021, 08:46 (aktualizacja 24.06.2021, 08:50)
  • Telewizja Sudecka
ABSOLUTORIUM DLA ZARZĄDU STGGS
Zarząd Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich otrzymał absolutorium za rok 2020. Walne Zgromadzenie Członków STGGS, włodarzy i delegatów odbyło się w tym roku w Muzeum Miejskie Dzierżoniowa.

Podczas obrad Prezes STGGS Dorota Konieczna Enozel przedstawiła sprawozdanie z działalności wykonywanej w minionym roku. Mimo roku w pandemii STGGS zrealizowało wiele projektów promocyjnych, które znacząco wpłynęły na ruch turystyczny w Górach Sowich.

Stowarzyszenie nieustannie pracuje i utrzymuje Sowiogórskie Trasy Do Narciarstwa Biegowego, które z każdym rokiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem narciarzy z całego regionu.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe