KLUBY Z POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO WYRÓŻNIONE PRZEZ MARSZAŁKA DOLNOŚLĄSKIEGO

  • 17.06.2021, 13:48
  • Telewizja Sudecka
KLUBY Z POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO WYRÓŻNIONE PRZEZ MARSZAŁKA DOLNOŚLĄSKIEGO…
15 czerwca w siedzibie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbyła się Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego.

Zarząd Województwa Dolnośląskiego nagrodził tego dnia najlepsze kluby z Dolnego Śląska, które uzyskały wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie dzieci i młodzieży w roku 2020. Wśród wyróżnionych znalazły się między innymi kluby z powiatu dzierżoniowskiego – LUKS Aquarius Pływanie Synchroniczne, UKS IRON BULLS Bielawa oraz MULKS JUNIOR Dzierżoniów.

To ważne, że bardzo dobre wyniki sportowe naszych klubów dostrzegane są nie tylko na szczeblu miejskim i powiatowym ale również wojewódzkim.

Gratulacje należą się nie tylko dla zawodników i zawodniczek, ale także dla kadry trenerskiej: Magdaleny Szymczykiewicz, Stanisława Warchoła, Marzeny Martyki, Mariusza Tyrchy, Romualda Sieradzkiego oraz Norberta Warchoła, która na co dzień pracuje z młodzieżą.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe