MIESZKANIEC BURKATOWA WICEMISTRZEM ŚWIATA W FIT MODEL NA ZAWODACH W RYDZE

  • 10.06.2021, 13:43
  • Telewizja Sudecka
MIESZKANIEC BURKATOWA WICEMISTRZEM ŚWIATA W FIT MODEL NA ZAWODACH W RYDZE…
Michał Kurowski w maju tego roku zdobył tytuł mistrza Polski w kulturystyce i fitness organizacji ifbb w kategorii Fit Model. Na międzynarodowych zawodach w Rydze odnotował kolejny sukces.

Jest to wielki sukces, biorąc pod uwagę sytuację na świecie, która powodowała kilkukrotne przesunięcie zawodów, a co za tym idzie przeciąganie przygotowań.

Michał na tym jednak nie poprzestał i wystartował w pucharze świata w Rydze, gdzie pokonał kilkunastu zawodników z krajów całego świata. Impreza ta była równie udana, gdyż zdobył na niej tytuł wicemistrza świata fitness organizacji ifbb w kategorii Fit Model.

Michał wychował się w naszej gminie, tu jako nastolatek chodził do szkoły. Jest osobą propagującą zdrowie, długowieczność, świadomość i życie bez bólu poprzez ruch. Na co dzień jest masażystą, trenerem personalnym i tancerzem.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andreas
Andreas 10.06.2021, 15:34
Serdeczne gratulacje :)

Pozostałe