OTWARTO DWIE TRASY FAMILY BIKE PARKU W ZIELEŃCU

  • 09.06.2021, 10:42
  • Jarosław Wrona
OTWARTO DWIE TRASY FAMILY BIKE PARKU W ZIELEŃCU
Od 3 czerwca dla rowerzystów dostępne są dwie trasy Family Bike Parku w Zieleńcu. To trasy "Sztos" o długości 1,9 km i licząca 1,8 km trasa "Patataj".

Obie trasy utworzono na stoku Gryglówka i czynne są w godzinach otwarcia wyciągu, która transportuje rowerzystów na górę. Przy parku można wypożyczyć rower, dostępny jest też serwis i bar. Na trasie "Sztos", która zalecana jest dla poczatkujących możemy podziwiać niezwykłe widoki. Trasa "Patataj" jest bardziej wymagająca. Utworzono na niej muldy i rollery. W lipcu mają zostać oddane do użytku kolejne dwie trasy "Zig Zag" i SzOOszON" budowane na stoku Nartoramy.

Szczegóły i aktualności na stronie: http://bikeparkzieleniec.pl/

Jarosław Wrona

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe