KINO PLENEROWE NA WAKACJE - WYBORY!

  • 08.06.2021, 15:53 (aktualizacja 08.06.2021, 16:00)
  • Telewizja Sudecka
KINO PLENEROWE NA WAKACJE - WYBORY!
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie przygotował 30 tytułów filmów udostępnionych przez dystrybutorów filmowych do publicznej prezentacji w ramach darmowych, plenerowych seansów filmowych. Letnie seanse będą się odbywały od 25 czerwca, dwa razy w tygodniu ( piątek i sobota ): na plaży nad jeziorem Bielawskim, w Parku Miejskim w Bielawie i parku przy ul. Kmdr. Frankowskiego.

Tytuły nie będą się powtarzać, chyba że warunki pogodowe uniemożliwią prezentację, wtedy będziemy szukać innego terminu. O miejscu, godzinie i tytule filmu będą informować oddzielne afisze.

Poniżej prezentujemy listę filmów. Prosimy się z nią zapoznać i w komentarzach napisać zaproponować 20 tytułów, które wg. komentującego, powinny być prezentowane w czasie wakacji.

Wśród propozycji znaleźć można komedie, horrory, filmy historyczne, dramaty. Filmy amerykańskie, europejskie, łatwe w odbiorze, ale i takie, które były nagradzana na ogólnoświatowych festiwalach filmowych. Swoją proponowana 20 można wysłać również na adres e-mail: [email protected].

 

Na komentarze czekamy do 15 czerwca ponieważ zamówienie na filmy prezentowane w plenerze trzeba złożyć maksymalnie tydzień przed pierwszą prezentacją.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe