W DZIERŻONIOWIE BĘDZIE STREFA KIBICA NA PIŁKARSKIE EURO

  • 25.05.2021, 11:22
  • Telewizja Sudecka
W DZIERŻONIOWIE BĘDZIE STREFA KIBICA NA PIŁKARSKIE EURO
Duży ekran, duża przestrzeń i jak to już nie raz u nas bywało - świetna atmosfera piłkarskiego święta.

Rozgrywane w różnych europejskich miastach mecze Euro 2021 mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli oglądać wspólnie w stworzonej przez miasto strefie kibica.

Podczas ostatnich piłkarskich Mistrzostw Europy i Świata wspólne kibicowanie na Alei Bajkowych Gwiazd i w rynku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Pamiętamy też, jak świetną atmosferę stworzyli dzierżoniowscy kibice.

Przy tych mistrzostwach strefa powstanie na terenie ośrodka sportu, tuż przy głównym boisku. To miejsce z odpowiednią przestrzenią, w której możliwe będzie zachowanie odpowiedniego dystansu.

Rozgrywane 14, 19 i 23 czerwca mecze grupowe polskiej reprezentacji będzie można oglądać na dużym telebimie (15m2) i z dobrym nagłośnieniem.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe