ROWEROWY RAJD NIE TYLKO DLA MOLI KSIĄŻKOWYCH

  • 06.05.2021, 15:56 (aktualizacja 06.05.2021, 15:58)
  • Telewizja Sudecka
ROWEROWY RAJD NIE TYLKO DLA MOLI KSIĄŻKOWYCH
Spragniony rowerowych atrakcji? Wybierz się na Rajd Rowerowy Bibliotekarzy i Czytelników. Już 13 maja w godz. 12.00-15.00. Wystarczy mieć sprawny technicznie rower. Przydadzą się też kask, woda i telefon komórkowy. Zbiórka na parkingu obok filii biblioteki.

W wycieczce rowerowej organizowanej przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Dzierżoniowie w ramach ogólnopolskiej akcji „ Odjazdowy Bibliotekarz” mogą brać udział osoby pełnoletnie pragnące aktywnie spędzić czas wolny, pod warunkiem zobowiązania się do przestrzegania regulaminu rajdu potwierdzonego własnoręcznym podpisem na liście obecności oraz podporządkowania się decyzjom kierownictwa rajdu.

Uczestnicy rajdu zobowiązani są do posiadania dokumentu tożsamości oraz niezbędnej wiedzy i umiejętności dotyczących poruszania się po drogach. Jadąc rzędem, należy zachować minimum 3-5 m odległości między rowerami, a przy zjazdach od 15 do 30 m.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Chętni mogą się zapisywać pod numerem 74/645 61-64.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe