POSZŁA KRAŚĆ W SKLEPACH, A MIAŁA PRZY SOBIE NARKOTYKI

  • 05.05.2021, 16:48
  • Telewizja Sudecka
POSZŁA KRAŚĆ W SKLEPACH, A MIAŁA PRZY SOBIE NARKOTYKI
24 letnia kobieta została ujęta, przez pracowników ochrony jednego z marketów, za usiłowanie kradzieży. Jak się okazało nie działała sama, na domiar złego posiadała przy sobie amfetaminę, a dwa dni wcześniej dokonała kradzieży w tym sklepie. Kryminalni ustalili, iż pięć dni wcześniej ta sama osoba ukradła kosmetyki w drogerii.

30 kwietnia, służba ochrony zapobiegła kradzieży w jednym z marketów budowlanych. Ujęła kobietę, która usiłowała przez ogrodzenie podać wspólnikowi sprzęt wartości blisko 1660 złotych. Będący na zewnątrz mężczyzna zbiegł. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy zatrzymali 24-latkę i przewieźli ją do jednostki policji, gdzie została przeszukana. W wyniku tej czynności funkcjonariuszka ujawniła 462 porcje amfetaminy. Dalsze czynności wykazały, że ta sama osoba 28 kwietnia, w tym samym sklepie gdzie została ujęta dokonała kradzieży, powodując straty w wysokości prawie 649 złotych. To nie był koniec kłopotów zatrzymanej. Policjanci służby kryminalnej ustalili, że 24-latka, 25 kwietnia w jednej
z drogerii ukradła kosmetyki wartości niecałych 796 złotych.

Kobiecie przedstawiono zarzuty: kradzieży, usiłowania kradzieży i posiadania narkotyków. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny, biorącego udział w przestępczym procederze. Policjanci znają jego dane.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aśka
Aśka 07.05.2021, 11:13
robotna baba

Pozostałe