SOWIOGÓRSKI BAJARZ - EDYCJA DOLNOŚLĄSKA

  • 21.04.2021, 14:31
  • Telewizja Sudecka
SOWIOGÓRSKI BAJARZ - EDYCJA DOLNOŚLĄSKA
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie oraz Towarzystwo Przyjaciół Bielawy zapraszają dzieci i młodzież z całego Dolnego Śląska do udziału w konkursie krasomówczym „Sowiogórski Bajarz”.

Konkurs odbywać się będzie z wykorzystaniem platformy internetowej „Sieć w domu” – animacja regionalna. Polega on na opowiedzeniu lub przeczytaniu w najbardziej kreatywny sposób legendy związanej z regionem Gór Sowich. Oczywiście uczestnik może sam wybrać i przygotować legendę lub skorzystać z materiałów zamieszczonych na stronie siecwdomu.mokisbielawa.pl w zakładce „konkursy”.

Konkurs będzie oceniany w trzech kategoriach wiekowych:
kategoria I – uczniowie klas I – IV szkół podstawowych,
kategoria II – uczniowie klas V – VIII szkół podstawowych,
kategoria III – uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: [email protected] do 28 maja 2021 roku. Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie pod numerem 74 83 37 04 lub mailowo – [email protected]

Jury przyzna w każdej kategorii wiekowej nagrody finansowe:
1 miejsce 300 zł,
2 miejsce 200 zł,
3 miejsce 100 zł.

Więcej o konkursie krasomówczym „Sowiogórski Bajarz” znaleźć można w regulaminie.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe