APEL STAROSTY DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 20.04.2021, 16:55
  • Telewizja Sudecka
APEL STAROSTY DZIERŻONIOWSKIEGO
Jako starosta dzierżoniowski zachęcam wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w szczepieniu przeciw COVID-19.

Zróbmy to w trosce o zdrowie własne, swojej rodziny i wszystkich osób, z którymi mamy kontakt. Ja zarejestrowałem się na szczepienie i obecnie oczekuję na przyjęcie pierwszej dawki szczepionki.

Zachęcam aby wsłuchać się w głos medycznych autorytetów, ponieważ im szybciej się zaszczepimy, tym szybciej wygramy z pandemią COVID-19.

Na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego możemy się zaszczepić w Szpitalu Powiatowym w Dzierżoniowie oraz w przychodniach zdrowia w ramach POZ (w których funkcjonuje punkt szczepień).

Już niedługo będzie się można także zaszczepić w Punkcie Szczepień Masowych, który zostanie otwarty na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie.

Z wyrazami szacunku,
Grzegorz Kosowski
Starosta Dzierżoniowski

Więcej na temat rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19.

Koronawirus: informacje i zalecenia

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe