Wybierz się w odległą podróż z herbatą Greenfield

  • 20.04.2021, 14:57 (aktualizacja 26.04.2021, 09:07)
  • Telewizja Sudecka
Wybierz się w odległą podróż z herbatą Greenfield
Herbaty Greenfield to gama różnorodnych smaków, które zaprowadzą Cię w najdalsze zakątki świata. W kolekcji znajdziesz czyste czarne herbaty, ale także naturalne zielone oraz mieszanki herbaciane z odległych krańców globu.

Herbaty Greenfield - kolekcje, które rozbudzą Twoje zmysły

Sięgając po herbatę tej marki premium, masz pewność, że towar został wyprodukowany z dużą starannością. Greenfield posiadają cały wachlarz smaków, dzięki którym przeniesiesz się w najdalsze zakątki świata. Pochodzące z Chin, Sri Lanki, Wietnamu czy też Kenii młode liście herbaty pozwolą poczuć i poznać smaki miejsc, w których ten napój to jeden z nieodłącznych elementów tradycji.

 ,,Kolekcja Classic” zawiera czarne oraz zielone herbaty, które poszerzają horyzonty tego co znane i odkrywają nowe oblicza przyjemności. 

,,Kolekcja Piramid” łączy niespotykane mieszanki oraz kompozycje herbaciane, a główną ideą tej kolekcji jest funkcjonalność torebek. 

Marka ta posiada w swojej kolekcji także limitowane i upominkowe zestawy herbat, przygotowane z myślą o wyjątkowych okazjach.

 

Jak powstają herbaty Greenfield?

Marka pozyskuje ręcznie zbierane liście herbaty z najlepszych plantacji na świecie, co zapewnia ich niepowtarzalny smak i aromat, który zapamiętasz na długo. Najlepsze gatunki herbat, zbierane z wielką starannością oraz tradycyjna receptura powodują, że Greenfield jest wiodącą marką aż w 35 krajach, między innymi w Nowej Zelandii czy Wielkiej Brytanii.  Choć nazwa na to nie wskazuje, producentem tych herbat są Rosjanie. Prawdopodobnie angielskojęzyczna nazwa herbaty jest wynikiem globalizacji, do której musiał dostosować się przedsiębiorca, aby sprostać wymaganiom wszystkich konsumentów. 

Greenfield to głęboki aromat, połączony z nutami delikatności oraz cały wachlarz smaków, który odświeża umysł i ciało. 

Jak wiadomo herbaty z Dalekiego Wschodu są trudno dostępne w saszetkach. Herbaty Greenfield są umieszczane w torebkach, a to wyjątkowa wygoda w zaparzaniu ulubionego napoju. 

 

Herbaty Greenfield - gdzie można kupić?

Szlachetny smak herbat oraz całą gamę smaków można poznać, dzięki zamówieniu na stronie https://best-market.pl/herbata/herbata-greenfield/, bezpośrednio od sprzedawcy towarów zza wschodniej granicy. Zakup w tym sklepie to gwarancja oryginalności produktu.

W swojej ofercie posiadają wiele mieszanek oraz smaków, które rozbudzą wszystkie Twoje zmysły i dodadzą energii na resztę dnia. 

 

Słodkości do herbaty

Każdy w swoim otoczeniu zna choć jedną osobę, która nie wyobraża sobie wypicia swojego ulubionego napoju bez słodkiej przekąski. Powiedzmy sobie szczerze, ukraiński Zefir plus rozgrzewająca herbata Greenfield to nasze ulubione połączenie.

Jeśli podobnie jak my jesteś zwolennikiem ciastek i wyrobów cukierniczych, idealnie komponujących się z herbatami to koniecznie musisz sprawdzić ofertę internetowego sklepu z towarami z Ukrainy czy też Rosji, który w swojej ofercie posiada ten kultowy przysmak: https://best-market.pl/slodycze/zefir/

Zefir to przepyszne pianki o wielu smakach, m.in. brzoskwiniowym, borówkowym, jabłkowym, wiśniowym oraz w polewie czekoladowej, które zasmakują każdemu. Pianki są bardzo proste w składzie, dzięki czemu mają ograniczoną ilość kalorii na 100 gram. Co to oznacza? Nie musimy kończyć na jednym. Możemy więc, bez większych wyrzutów zjeść ich kilka, popijając herbatę Greenfield. Zefir w połączeniu z ciepłą herbatą to prawdziwy raj dla naszych kubków smakowych.

Telewizja Sudecka

Podziel się:


Pozostałe