ZAGŁOSUJ NA KANDYDATKĘ NA MISS DOLNEGO ŚLĄSKA

  • 19.04.2021, 08:37
  • Telewizja Sudecka
ZAGŁOSUJ NA KANDYDATKĘ NA MISS DOLNEGO ŚLĄSKA
Marcelina Klimczak, mieszkanka Dzierżoniowa reprezentuje miasto w Konkursie Miss Dolnego Śląska. W etapie półfinałowym, który trwa do 25 kwietnia głosować można poprzez facebook, instagram, sms lub poprzez zakup wirtualnego biletu.

Głosowanie na facebooku oraz instagramie polega na polubieniu zdjęcia Kandydatki (w tym wypadku nr 46) na oficjalnej stronie Miss Dolnego Śląska, jednak by głos był ważny należy polubić tę stronę. Głosowanie sms odbywa się za pomocą wysłania sms-a o treści MDL.46 na 1 z 4 numerów zamieszczonych na grafice. Ich cena różni się w zależności od przyznanych mi punktów po wysłaniu wiadomości. Istnieje również głosowanie poprzez zakup wirtualnego biletu przez portal evenea https://app.evenea.pl/event/polfinaldl21/
- wirtualny bilet brązowy - 10 punktów - 10 zł,
- wirtualny bilet srebrny - 25 punktów - 20 zł
- wirtualny bilet złoty - 40 punktów - 30 zł

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe