GRATULACJE Z OKAZJI POWIATOWEGO DNIA KOMBATANTA (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 15.04.2021, 15:28 (aktualizacja 15.04.2021, 19:42)
  • Telewizja Sudecka
GRATULACJE Z OKAZJI POWIATOWEGO DNIA KOMBATANTA (AKTUALIZACJA WIDEO)
15 kwietnia odbyło się spotkanie w ramach Powiatowej Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych, która jest społecznym organem doradczym starosty dzierżoniowskiego.

 

Spotkanie miało charakter uroczysty, ponieważ zostało zorganizowane dla uczczenia Powiatowego Dnia Kombatanta.

Spotkanie otworzył starosta Grzegorz Kosowski, który witając zebranych poprosił o uczczenie minutą ciszy kombatantów z naszego powiatu, którzy odeszli w ostatnich miesiącach na wieczną wartę.

W dalszej części starosta omówił sytuację społeczno-gospodarczą panującą w naszym regionie. Grzegorz Kosowski powiedział również o przebiegu epidemii COVID-19, a także o podejmowanych działaniach na rzecz walki z koronawirusem.

W formie prezentacji podsumowano spotkania integracyjne ze środowiskami kombatanckimi oraz informację o wręczonych odznaczeniach zasłużonym kombatantom z powiatu dzierżoniowskiego w latach 2011-2019. Prezentację przedstawiła dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie Grażyna Wójcik.

Następnie szeroko rozmawiano o sytuacji kombatantów w powiecie dzierżoniowskim, ze szczególnym uwzględnieniem trudnego czasu, jakim jest pandemia COVID-19.
Na zakończenie starosta podziękował wszystkim za udział i wręczył upominki kombatantom oraz przekazał gratulacje tegorocznym jubilatom.

Spotkanie koordynował Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe