SEBASTIAN PENAR NOWYM PREZESEM MKS POGOŃ PIESZYCE

  • 15.04.2021, 09:49
  • Telewizja Sudecka
SEBASTIAN PENAR NOWYM PREZESEM MKS POGOŃ PIESZYCE
W poniedziałek 12 kwietnia 2021 roku odbyło się drugie Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków MKS Pogoń Pieszyce. Podczas pierwszego zebrania nie udało się powołać prezesa, ani też ustanowić członków Zarządu klubu. W takiej sytuacji klub zagrożony był rozwiązaniem po 65 latach istnienia. W trakcie obrad członkowie klubu jednogłośnie na stanowisko Prezesa MKS Pogoń Pieszyce wybrali Sebastiana Penara.

Następnie zgodnie z porządkiem zebrania, dokonano wyboru członków Zarządu oraz członków Komisji Rewizyjnej. W wyniku jawnego głosowania członkami Zarządu zostali: Sebastian Gorząd, Daniel Kołt, Joanna Kuźniar, Kamilla Kwiatkowska, Sebastian Skrzyński i Elżbieta Zając-Tokarz. W kolejnym punkcie spotkania dokonano wyboru członków Komisji Rewizyjnej. W wyniku głosowania będą ją stanowić Andrzej Pyć, Marta Wojdyła i Andrzej Żuławiński. Na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej wybrano Andrzeja Żuławińskiego, który też został Pełnomocnikiem MKS Pogoń Pieszyce do spraw podpisywania umów z członkami Zarządu.

Nowemu Prezesowi oraz Zarządowi MKS Pogoń Pieszyce gratulujemy i życzymy sukcesów, a także wytrwałości w realizacji wybranych celów. Jesteśmy przekonani, że nowa 2 letnia kadencja przyniesie piękne owoce, utrzyma jakość, podniesie markę i wskaże nowe kierunki rozwoju klubu.

Ostatnie kilkanaście dni i wczorajsze Walne Zebranie pokazało, że w sercach rodziców naszych młodych adeptów jest miejsce dla MKS Pogoń Pieszyce. Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie, pomysły, determinację i atencję w rozwiązywaniu problemów związanych z działalnością klubu. Liczymy na Was. Jednocześnie nie zapominamy, że miejsce w jakim obecnie jest MKS Pogoń Pieszyce, poziom sportowy, jakość zarządzania, przywiązanie do braw klubowych, relacje międzyludzkie wśród członków klubu i zawodników (tych młodych i tych trochę starszych) zawdzięczamy ustępującemu Prezesowi – Panu Radosławowi Drążczykowi. Panie Prezesie dziękujemy za 12 lat pracy i życzymy sukcesów na innych płaszczyznach życia zawodowego i prywatnego.

Pamiętamy też o wszystkich trenerach naszych drużyn, którzy przez ostatnią kadencję pracowali w klubie, im również składamy podziękowania za okazane wsparcie, pomysły i poświęcony czas.

Bardzo miłe uczucia przynosi myśl, że w roku 65-lecia MKS Pogoń Pieszyce dokonano ważnych wyborów, pozyskano nowych członków klubu i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

MKS Pogoń Pieszyce

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XX XX
XX XX 16.04.2021, 15:09
A *** ten pogoń☠️☠️

Pozostałe