540 METRÓW NOWEJ KANALIZACJI DESZCZOWEJ W PIESZYCACH

  • 15.04.2021, 09:45
  • Telewizja Sudecka
540 METRÓW NOWEJ KANALIZACJI DESZCZOWEJ W PIESZYCACH
Trwa budowa kanalizacji deszczowej w ulicy Polnej w Pieszycach. Gmina w partnerstwie z Gminą Miejską Dzierżoniów i Gminą Piława Górna pozyskała na ten cel ponad 670 000 zł, a beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska.

Dzięki dotacji Gmina Pieszyce buduje właśnie sieć kanalizacji deszczowej w ul. Polnej z odprowadzeniem do istniejącej kanalizacji deszczowej znajdującej się w rejonie ul. Zamkowej. Łączna długość projektowanej sieci wynosi blisko 540 m. Realizacja tego zadania ma zapewnić skuteczny odbiór i odprowadzanie wód opadowych i roztopowych. Prace powinny zostać zakończone w trzecim kwartale 2021 r. Wartość prac w ramach przeprowadzonego przetargu to niespełna 500 000 zł.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe