PAWEŁ JURASZEK PO GRAND PRIX POLSKI SZYKUJE SIĘ DO MISTRZOSTW POLSKI I EUROPY

  • 15.04.2021, 09:33
  • Telewizja Sudecka
PAWEŁ JURASZEK PO GRAND PRIX POLSKI SZYKUJE SIĘ DO MISTRZOSTW POLSKI I…
W ostatnich tygodniach podopieczny trenera Andrzeja Wojtala, uczestniczył w dwóch zawodach z cyklu Grand Prix Polski w pływaniu na 50-metrowym basenie. Paweł Juraszek przygotowywał się do startów w zbliżających się Mistrzostwach Polski oraz Europy.

Zawody były organizowane w pełnym reżimie sanitarnym i uczestniczyło w nich każdorazowo ponad 800 zawodników z ponad 100 klubów z Polski i Europy. W dniach 27-28 marca w Lublinie Paweł na dystansie 50 m stylem dowolnym zajął pierwsze miejsce z czasem 22,06.

W Warszawie w dniach 10-11 kwietnia startował w dwóch konkurencjach: 50 m stylem dowolnym (22,24) oraz 50 m stylem klasycznym (28,97), zajmując kolejno pierwsze i czwarte miejsce.

Udział zawodnika MKS 9 w zawodach dofinansowuje miasto Dzierżoniów.

Wyniki:

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe