ULICA PRZEDWIOŚNIE W BUDOWIE DOŚĆ NIETYPOWEJ

  • 15.04.2021, 09:31
  • Telewizja Sudecka
ULICA PRZEDWIOŚNIE W BUDOWIE DOŚĆ NIETYPOWEJ
Obok dużych i ważnych w skali miasta inwestycji drogowych od kilku lat w Dzierżoniowie prowadzone są mniej spektakularne prace drogowe, niezwykle ważne dla poszczególnych grup mieszkańców.

Wśród nich wyróżnia się rozpoczęta właśnie budowa ul. Przedwiośnie.

Jej mieszkańcy wyszli w minionym roku z propozycją uczestniczenia w realizacji tego zadania i zaproponowali wykonanie dokumentacji budowlanej. Sfinansowali koszty projektu wraz ze wszystkimi uzgodnieniami i potrzebnymi specyfikacjami technicznymi. W zamian oczekując wykonania tego zadania w tym roku. Dogadaliśmy się w chwilę – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa.

Przedwiośnie to droga wewnętrzna prowadząca do domków jednorodzinnych w sąsiedztwie ul. Korczaka. Tegoroczna inwestycja obejmuje dwustumetrowy odcinek, wykonany z kostki, budowę chodników i instalacji oświetlenia. W tej chwili budowana jest kanalizacja deszczowa.

Koszt robót budowlanych 777 tys. 513 zł brutto.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe