ZAPISZ SIĘ NA SOWI BIEG 2021

  • 13.04.2021, 16:25
  • Telewizja Sudecka
ZAPISZ SIĘ NA SOWI BIEG 2021
12 kwietnia rozpoczęły się zapisy do imprezy „Sowi Tour 2021”, a już ponad 100 osób wyraziło chęć udziału w turystycznym wyzwaniu.

Zainteresowanie wydarzeniem, które odbędzie się 5 czerwca w Górach Sowich jest bardzo duże, więc nie można zwlekać z zapisami, ponieważ obowiązuje limit uczestników.

Startujemy z Ośrodka Wypoczynkowego „Sudety” nad malowniczo położonym Jeziorem Bielawskim. Mamy dwie trasy do wyboru o długości 22 (Trasa Kalenica) i 30 kilometrów (Trasa Wielka Sowa). Dystans można pokonać biegiem lub pieszo. Na trasie należy przejść przez wszystkie punkty kontrolne i zebrać na nich pieczątki do specjalnie przygotowanych mapek. Więcej na temat punktów kontrolnych w kolejnej informacji.

Na przejście jednej z wybranych tras każdy z uczestników będzie miał maksymalnie 10 godzin od momentu przecięcia linii startu. Strefa startu będzie otwarta 5 czerwca od godziny 8:00 do 10:00.
Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest przesłanie do 23.05.2021 r. zgłoszenia na adres: [email protected] zgodnie z Regulaminem.

Szczegółowe informacje znaleźć można w wydarzeniu na Facebooku „Sowi Tour 2021”.

Do aktywnego wypoczynku w Górach Sowich zapraszają organizatorzy: Powiat Dzierżoniowski, gmina Pieszyce oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe