BEZPIECZNY MIESZKANIEC POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO

  • 08.04.2021, 17:39 (aktualizacja 08.04.2021, 18:35)
  • Telewizja Sudecka
BEZPIECZNY MIESZKANIEC POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO
Mieszkańcy Powiatu Dzierżoniowskiego będą mogli otrzymać bezpłatnie maseczkę, która zmniejsza ryzyko zakażenia COVID-19. Wszystko dzięki współpracy starosty dzierżoniowskiego Grzegorza Kosowskiego i wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego, przy udziale wicewojewody Jarosława Kresy, w ramach której powiat otrzymał z województwa 50.000 maseczek. 7 i 8 kwietnia starosta przekazał otrzymane materiały na ręce burmistrzów, wójtów oraz innych przedstawicieli gmin Powiatu Dzierżoniowskiego.

 

W najbliższych dniach gminy rozpoczną dystrybucję maseczek według własnych harmonogramów. To kolejna odsłona akcji pod hasłem Bezpieczny Mieszkaniec Powiatu Dzierżoniowskiego, która jest realizowana od początku pandemii. Tylko w 2020 roku w ramach wspomnianej akcji powiat przekazał około 130.000 maseczek ochronnych, około 33.000 litrów płynu do dezynfekcji oraz 140 termometrów dla jednostek organizacyjnych powiatu, placówek oświatowych w powiecie, służb, inspekcji i straży, organizacji pozarządowych oraz mieszkańców powiatu.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe