TWOJE MIEJSCE ZAMIESZKANIA MOŻE BYĆ ZIELONE I ESTETYCZNE

  • 07.04.2021, 13:43
  • Telewizja Sudecka
TWOJE MIEJSCE ZAMIESZKANIA MOŻE BYĆ ZIELONE I ESTETYCZNE
Zarząd Fundacji Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w VII już edycji konkursu grantowego pn. „Zielona Ławeczka”

ZIELONA ŁAWECZKA to ogólnopolski, prospołeczny projekt grantowy adresowany do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty) w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.

Na czym polega konkurs? Chodzi o to, aby zebrać grupę sąsiadów, następnie wspólnie stworzyć projekt zazielenienia wybranego terenu na swoim osiedlu i złożyć wniosek. Czas na to zadanie: do 6 czerwca br.

Do zdobycia grant o maksymalnej wartości 1950 zł. W skład grantu wchodzi:

• dofinansowanie na zakup materiału roślinnego, podłoża i innych elementów do aranżacji miniogrodów - maksymalnie 1200 zł;

• ławka parkowa - wartość 450 zł.

Wszystkie projekty będą oceniane przez partnerów merytorycznych konkursu z katedry Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Szczegóły: https://zielonalaweczka.pl/przykladowa-strona/

fot. www.zielonalaweczka.pl

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe