BĘDĄ SZYBSZE SZCZEPIENIA MIESZKAŃCÓW DZIERŻONIOWA I NASZEGO REGIONU

  • 02.04.2021, 10:40
  • Telewizja Sudecka
BĘDĄ SZYBSZE SZCZEPIENIA MIESZKAŃCÓW DZIERŻONIOWA I NASZEGO REGIONU
Będą szybsze szczepienia mieszkańców Dzierżoniowa i naszego regionu. Jak? Burmistrz Dzierżoniowa zdecydował o utworzeniu w mieście punktu szczepień masowych. Jak twierdzi znacznie to ułatwi i przyspieszywszy szczepienia mieszkańców. Miasto bierze na siebie całą organizację i logistykę, a po stronie rządowej będzie jedynie dostarczanie szczepionek. Władze miasta są już po pierwszych spotkaniach organizacyjnych i rozpoczęli organizację punktu. Dariusz Kucharski dziękuję prezesowi szpitala powiatowego za pomoc i dobrą współpracę.

Miejscem dobrowolnych szczepień na covid będzie hala dzierżoniowskiego OSiR-u. Wybrano je ze względu na odpowiednią przestrzeń, zaplecze i dużą liczbę miejsc parkingowych. W hali ośrodka sportu będą trzy odrębne punkty, każdy obsługiwany przez pielęgniarki oraz pracowników technicznych. Przez cały czas w punkcie szczepień będzie dyżurował lekarz. Punkt będzie czynny od poniedziałku, do piątku, od godziny 8.00 do 16.00. Pozwoli to na zaszczepienie co najmniej 300 osób dziennie, jeśli nie będzie problemu z dostępnością szczepionek możliwa jest taka organizacja punktu, który pozwoli na zaszczepienie ponad 500 osób jednego dnia.

O terminie uruchomienia punktu poinformuję zaraz po świętach.

Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą przyjmować szczepionki w Szpitalu Powiatowym oraz w przychodniach lekarskich.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkanka Dzierżoniowa
mieszkanka Dzierżoniowa 12.04.2021, 18:01
rząd niech się szczepi i jego podwładni !!!

Pozostałe